Vakantieappartementen en huizen in Imperia & omgeving
Klein maar fijn appartement voor max. 5 personen, met een prachtige tuin en een prachtig uitzicht op de Golf van Diano Marina aan de Italiaanse Bloemenriviera.
Vakantiehuis, 5 personen, 82 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, 1 keuken
Huisje met tuin, overspoeld met licht en helder, 2 aparte slaapkamers, Internet. Modern ingericht, wasmachine, vaatwasser, barbecue
Typische Ligurische huis met loft bergen met uitzicht op de zee, twee slaapkamers, 4 personen max 5 bedden airconditioning, een woonkamer, badkamer, tuin met een klein zwembad, bbq, tafel en stoelen
Stijlvol vakantiehuis Mare e Monte in Dolcedo in typische rustieke stijl, liefdevol gerestaureerd, omgeven door olijfbomen, Ligurië, met 110 m² woonoppervlakte, voor 5 personen.
Duurzaam
Een speciaal object voor kunstliefhebbers. Top gerestaureerd, antiek huis: luxe uitrusting, 2 slaapkamers, WiFi, vaatwasser, wasmachine, terras.
Duurzaam
Villa Luisella IT008064C2MATO7IMT
Vakantiehuis Villa Luisella in Vasia, Ligurië, 80 m² voor 4 personen, 2 kamers.
15% Vroeg 22-08-2026 - 31-08-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie San Lorenzo al Mare
Vakantiehuis Casa Luna 008054-lt-0015 in San Lorenzo al Mare, Ligurië, Italië. 80 m², 2 slaapkamers, 4 slaapplaatsen.
Dromerige stenen huis in de olijfgaard met een terras in de tuin en gemeenschappelijk zwembad
Bijzonder duurzaam
Goed onderhouden appartement met een prachtig dakterras, uitzicht op zee, twee aparte slaapkamers, verwarming, rustige locatie
Vakantiehuis A CA' DE ROSETTA in Imperia, 90 m², 3 kamers, max 6 personen.
Nieuw gerenoveerd vakantieappartement direct aan het strand met adembenemend zeezicht
Maison Bonbon is een romantisch appartement (2 slaapkamers) in het midden van olijfgaarden met een prachtig terras met een panoramisch uitzicht over de ongerepte vallei en een kleine tuin.
Onlangs gerenoveerde oude appartement over twee verdiepingen met parkeergelegenheid, een dakterras en een goed onderhouden tuin in een prachtige Palazzo. Rustige ligging in het dorp, 6 km naar het strand
Verzorgd vakantieappartement, 1 slaapkamer plus slaapbank, grote tuin, omheind, slechts 1,5 km tot aan het strand, privéparkeerplaats, WiFi.
10% Last minute 01-08-2026 - 06-08-2026
Villetta Da Amare in Imperia: 60 m², max 5 gasten, 1 slaapkamer. MET AIRCONDITIONING, INBOUWKEUKEN, WASMACHINE, VAATWASSER, PARKEERPLAATS MET CAMERA'S EN FIETSPAD OP 200 M.
Duurzaam
Casa Capinera - droomvakantie op het platteland Olijfbomen, groene bergen, brede valleien, rust en natuur
Studio-appartement omgeven door olijfbomen op ongeveer 500 meter van de zee. citra code: 008031-LT-1256
Villa Mira Maurizio met uitzicht op zee
Ruime, moderne vrijstaande villa met prachtig uitzicht op zee; grote terrassen + buitenfaciliteiten om te zonnebaden; Rustige locatie op een heuvel, op 1 km van het strand.
Vakantiehuis Casa Luci in Prelà, Ligurië, 45m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers.