1.652 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Noord-Holland
Vakantiehuis ten Hollands mooiste vakantie-eiland voelen Komen, genieten en het gevoel dat vanaf het begin thuis.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Egmond aan Zee
15% Actie 18-02-2026 - 28-02-2026
Een fantastisch en gezellig appartement op de 4e verdieping van het appartementengebouw "Zonnehoek". Met prachtig uitzicht op zee.
Slechts 2000 m van het strand verwijderd! Mooi en comfortabel ingericht vakantieappartement voor 4 personen in het centrum van Groet. Hartelijk welkom!
Plattedijk 2.0 Lekker Ontspannen
In ons vakantiehuis Plattedijk 2.0 kunt u genieten van een ontspannen vakantie met de hond en het hele gezin.
Het huisje is mooi en comfortabel ingericht en heeft een grote omheinde tuin. Mooie, rustige locatie, 2 fietsen zijn beschikbaar.
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Slechts 2000 m door bos/duinen naar het strand! Prachtige penthouse met balkon, sauna en 2 badkamers. Hecht u waarde aan comfort? Hartelijk welkom!
Fantastische cottage met rieten dak voor maximaal 7 personen (max. 6 volwassenen + 1 peuter) met 120 m² woonoppervlak, vrijstaand op 650 m² tuin grondstuk vlakbij het strand.
Prachtig gelegen appartement op 100 meter van het strand en 300 meter van het centrum van Callantsoog met groot dubbel balkon op het zuidwesten
Moderne en mooie vakantiewoning met veel aandacht voor detail. Zonnig terras en zeer mooi en rustig gelegen, op slechts ongeveer 500 m van het centrum van Bergen. Dicht bij het strand
Mooi, idyllisch gelegen vakantiehuis op de mooiste locatie in de bergen; grote tuin met speeltuin en prachtig vrij uitzicht. Dicht bij het strand; Welkom!
20% Last minute 03-03-2026 - 11-03-2026
Slechts 50 m van het strand bevindt zich dit mooie vakantieappartement met zonnig terras en privéparkeerplaats. Hartelijk welkom!
Ons huis is gelegen in een bungalow park Strandslag Julianadorp aan Zee. Het park ligt aan de overkant van een gordel van duinen gescheiden door de zee, ongeveer 5 km ten zuiden. Van Den Helder.
Welkom bij Duincroft! Het kleine vakantiehuis Duincroft ligt in Bergen. Het vakantiehuis is omgeven door veel groen. Geniet hier van de verschillende planten en bomen en zelfs een vijver.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Petten aan Zee
Duurzaam
Ons vrijstaande vakantiehuis in het 5-sterren De Krim Park biedt u een aparte woonkamer met bank, fauteuils en een ruime eetkamer met houtkachel uit 2022.
Duurzaam
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Comfortabel vakantiehuis op slechts 10 autominuten vanaf het strand!
Vakantiewoning Boschlust 4 - Prachtige vakantiewoning voor 4 personen inclusief eigen terras. Gelegen op slechts 500 m van het centrum van Bergen en dichtbij het bos en strand!
Zeer duurzaam
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Een onvergetelijke vakantie wacht je in dit comfortabele en stijlvol ingerichte vakantiehuis, slechts een steenworp verwijderd van het prachtige strand van Bergen aan Zee.