1.671 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Noord-Holland
De vakantiewoning ligt op loopafstand van het strand, de duinen en het gezellige centrum van Egmond aan Zee. Het is geschikt voor 3 personen .
Huisje aan het meer in Callantsoog: 110 m², 5 kamers, voor maximaal 6 personen – vakantie aan zee
Vakantiehuis De Blenck in Callantsoog biedt ruimte aan 5 personen op 70 vierkante meter met 1 kamer.
Luxe villa met sauna, jacuzzi, open haard, draadloos, strand, golf, diervriendelijke In 2015 pas gerenoveerd en ingericht, omheinde tuin
Rustig gelegen, volledig ingericht licht hoekappartement, aan de rand van het bos, slechts enkele minuten lopen van de zee; veel privacy.
10% Last minute
Moderne en mooie vakantiewoning met veel aandacht voor detail. Zonnig terras en zeer mooi en rustig gelegen, op slechts ongeveer 500 m van het centrum van Bergen. Dicht bij het strand
Vrijstaand vakantiehuis in Bergen met 2 slaapkamers en zonnig terras. Mooie, rustige ligging in Bergen en op slechts 800 meter vanaf het centrum. Het strand ligt op slechts 4km.
Gezellig, zeer goed onderhouden, vrijstaand huisje voor max. 5 personen op omheind perceel. Slechts 800 meter naar een van de mooiste en breedste stranden van Noord-Holland.
Volledig modern ingericht stenen zomerhuis met Centrale verwarming, bestaande uit Entree, Badkamer, een Slaapkamer, Woonkamer met keuken en een eigen terras met tuinmeubilair.
10% Vroeg 19-09-2026 - 30-10-2026
Welkom bij ons appartement "Egmondse strand". Zeer centraal gelegen aan de boulevard van Egmond aan Zee. Uitzicht op zee en zeer dichtbij het strand en dorp.
Duurzaam
In de natuur, op 300 meter van het strand!
Zeer duurzaam
Gewijzigde annuleringsvoorwaarden. !!!!!!!! Vrijstaand vakantiehuis met een grote, omheinde tuin zodat ook een hond er vrij in kan vertoeven.
Zeer duurzaam
Nieuw: appartement dicht bij het strand (450 meter) en het centrum van Callantsoog (600 meter). Eigen terras en buiten zitten in de tuin.
Bijzonder duurzaam
NIEUW: Mooie, betaalbare vakantiewoning met alle comfort om de hoek van het prachtige Noord-Hollandse landschap. Een warm welkom!
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
De Pondarosa, romantiek a/h water
Rust, ruimte, water en veel groen ! Romantisch en knus chalet met veranda aan het water in de kop van Noord Holland. Geheel privé gelegen. 20 minuten van de Noordzeestranden.
Vrijstaand vakantiehuis met een grote, zonnige tuin! Gezellige inrichting en geschikt voor 5 personen.
Park Brekkense Wiel waterkant huis
Huis direct aan het water met 12 meter lange steiger 2 tot 3 slaapkamers, huisdieren alleen na overleg mogelijk zoals Breng uw eigen boot of een boot huren op deze? sluit strand
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie aan de Waddenzee, 37 m², 2 slaapkamers voor maximaal 4 personen – uw vakantiebestemming!
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
Onze comfortabele vakantiewoning op een bungalowpark Strandslag is op een charmante locatie in de voorkant van de enorme zandduinen in Julianadorp aan zee, op ongeveer 400 meter van de zee.
Comfortabel ingerichte vakantiewoning op een prachtige ligging in Bergen (Noord-Holland). De vakantiewoning beschikt over een zonnig terras en is gezellig ingericht.