133 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie op Tenerife
TOP studio met balkon en tuin in het centrum van Puerto de la Cruz - Tenerife, keuken, airconditioning en GRATIS parkeerplaats voor de deur.
Zeer duurzaam
Appartement Playamar Romantico
Big Beach appartement in Puerto de la Cruz met 2 terrassen, 2 slaapkamers, geweldig uitzicht op zee, garage, ingebouwde kluis, een volledig uitgeruste keuken, een groot zwembad, vlakbij het strand
Huis en in het strand, met zwembad, fitnessruimte, barbecue, prachtig aangelegde grote cottage tuin, rustig gelegen,
2 Zimmer Apartment Los Cristianos
Pas gerenoveerd appartement met 1 slaapkamer en een woonkamer met open keuken Groot terras Gratis gebruik van het zwembad, WLAN, Internet TV, parkeerplaats
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.
Exclusieve villa met een prachtig uitzicht, 100 meter boven de Atlantische Oceaan. 135 vierkante meter bewoonbare oppervlakte., 800m² umfriedeter parkachtige tuin. Misc. Terrassen, ruim 40 m² zwembad, zeer rustig Wohnl.
Vakantiehuis met privé zwembad
Bungalow met zwembad aan de kust in een rustige locatie met een fantastisch uitzicht op zee. Ideaal om te ontspannen en de ziel bengelen.
Prachtige vakantie-Finca Carpe Diem met uitzicht op zee in een zeer idyllische omgeving in het noorden van Tenerife, omgeven door prachtige natuur en bergen. Grote tuin achter het huis. Plat dak.
Villa Jorge **** gastenverblijf
Appartement in excl. Villa met tropische zwembad in de tuin en een prachtig uitzicht op 200 meter boven de zeespiegel Die op zoek naar rust en ontspanning, schat een adembenemend uitzicht op de zee is hier.
Appartement La Pardela In een exclusieve locatie, 20 meter boven de zee, ideaal om te ontspannen, wandelen, vissen, groot zandstrand om de hoek, een eigen terras en een kleine tuin.
Tenerife bij Adeje, huis met zeezicht voor maximaal 4 personen, 2 terrassen, gemeenschappelijk zwembad, in een rustige plaats, 800m van het strand
Appartement in Noord-Tenerife- Puerto de la Cruz in de buurt van het Loro Parques in een rustige woonwijk. Het appartement heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 keuken u. Woonkamer.
Finca Tabaiba is gebouwd op de plaats van een oude Canarische boerderij in het groene noordwesten van het eiland bij Icod de los Vinos, gerenoveerd in 2021.
Dit mooie landhuis in het noorden met zwembad voor 4 personen met een grote tuin. Ervaar uw individuele vakantie aan zee, een vakantie die niet snel vergeten worden.
Gezellig appartement Olivia dicht bij het strand - Playa de Arena voor 2 personen, Sat / TV. Een auto is niet nodig, alles kan te voet worden bereikt. Welkom op Tenerife!
Cottage voor 4 personen, prachtig uitzicht op zee en thee, privé zwembad, SAT/TV, internet. Vakantie weg van het massatoerisme. We kijken uit naar uw bezoek.
Droom finca alleen door de zee voor 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, SAT / TV, Wifi .. Experience. Uw vakantie op het zonnige eiland Tenerife
Vakantiehuis in het zuidwesten, 3 slaapkamers, zwembad, hot tub, satelliet-tv, internet. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht op zee naar het eiland La Gomera. Welkom!