Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Driekamerappartement Zwembad & Parkeerplaats Moderne, comfortabele woning met adembenemend uitzicht op het meer
Bijzonder duurzaam
Schitterende villa van 200 vierkante meter voor exclusief gebruik met zwembad en whirlpool
Duurzaam
Corte San Giuseppe - Huis Riccio
Huisje op het platteland ten zuiden van het Gardameer
Mooi appartement in een klein complex met privé zwembad en prachtig uitzicht op het meer - kinderen en honden zijn welkom!
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Appartement "Camelia" + parkeerplaats
Twee appartementen van 60 vierkante meter, "Camelia" 1e etage; "Amber" 2e verdieping, niet ver van het strand. Internet, parking, wasserette, garage inbegrepen. Geschikt voor maximaal 6 personen.
Zeer duurzaam
Terras appartement met panoramisch uitzicht
Modern, gerenoveerd terrasappartement van 60m² met fantastisch uitzicht over het bergpanorama van de Monte Baldo, het Gardameer en het natuurpark "Alto Adige"
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Salo` Lago di Garda, vakantie vormgeven en beleven. Appartement op het terrein met uitzicht op het meer.
Duurzaam
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Sensationeel uitzicht, grote tuin, balkon, exclusieve designer meubels, parkeerplaats, WLAN / WiFi,
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
Landhausvilla La Gioiosa, Comomeer
Villa met eigen strand en 20 000 m² Park voor exclusief gebruik
Cottage Living "Ronc D'Albert '
2. woningen, Tuin, Terras, prachtig uitzicht op het meer
5% Last minute 26-06-2026 - 26-07-2026
Onderhouden appartement met een panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore + bergen
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
10% Last minute
CorteS.Giuseppe - Huis Lucertola
Droomhuis. Van stenen gebouwd, in het zuiden van het Gardameer.
Zeer duurzaam
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 204€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 11% vrij
184€ voor 27 jun. - 04 jul.
159€ Jaarlijks gemiddelde
39% voor 27 jun. - 04 jul.
40% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 161 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Mailand & Umland, Meer van Lugano en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 655 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lago Maggiore en Meer van Lugano.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox