Check-in
Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
11 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 6 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Maison Mimosa is een ideale plek om uw vakantie door te brengen met zijn typische en charmante karakter en grote tuin. Gelegen midden in de bossen van Les Landes, aan de voet van de duinen, dicht bij de oceaan. ’s Avonds kunt u het geluid van de branding goed horen. Zelfs in de heetste zomers vindt u in Mimizan de koelte van het zeewater en de frisse westenwind.
Direct voor het huis ligt de golfbaan van Mimizan, 250 m. Achter het huis ligt het meer van Aureilhan, dat u gemakkelijk kunt bereiken via een voetpad door het bos of met de fiets of auto.
De oorsprong van het huis dateert uit het jaar 1910. De hertog van Westminster, lid van de Engelse koninklijke familie, bouwde het Château Woolsack, omgeven door huizen voor het personeel en stallen voor paarden op een groot landgoed bij het meer van Aureilhan. Château Woolsack ligt slechts 500 m van het huis verwijderd. Alles werd gebouwd in typische neo-Zuid-Afrikaanse architectuurstijl. De kleuren zwart en wit werden gekozen door Coco Chanel, de toenmalige vriendin van de hertog.
In de jaren zeventig werden de voormalige stallen omgebouwd tot afzonderlijke woningen, die volledig aparte huizen zijn met een eigen ingang: Maison Mimosa, Maison Camélia en daarachter Maison Duchesse. Het interieur is comfortabel en goed uitgerust, aangenaam ingericht en gedecoreerd en biedt plaats aan 6 personen in 2 slaapkamers voor 2 en 4 personen.
Het bevat een woon-/eetkamer met moderne en goed uitgeruste keuken en een douchebad met wc. De oppervlakte bedraagt 60 m².
Voor het huis een terras met tuinmeubelen en vaste barbecue in een grote tuin, goed onderhouden en volledig omheind, in 2 helften verdeeld voor Maison Camélia en het dubbelhuis Mimosa. Beddengoed is niet bij de huurprijs inbegrepen, maar kan tegen een extra vergoeding worden verstrekt. Maximaal 2 middelgrote honden zijn welkom, 1 hond (of kat) is inbegrepen in de huurprijs. Voor het 2e huisdier betaalt u een kleine toeslag.
Alleen in het hoogseizoen (juli en augustus) bedraagt de minimale huurperiode 7 dagen, met aankomst en vertrek op zaterdag. In het voor- en naseizoen zijn kortetermijnverhuren van minimaal 4 nachten mogelijk, evenals aankomst en vertrek op een andere weekdag.
Voor de koelere jaargetijden is het huis in alle kamers uitgerust met elektrische radiatoren.
Maison Mimosa heeft de maximale 3-sterrenbeoordeling bij het toeristenbureau (Office Intercommunal de Tourisme) van Mimizan.
Licentie- of registratienummer: classé 3* des meublés de tourisme, no. 0400140-18422-0754 Comité du Tourisme des Landes.
Licentie- of registratienummer: classé 3* des meublés de tourisme, no. 0400140-18422-0754 Comité du Tourisme des Landes
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 5 kilometer
5 kilometer
Meer 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 25 kilometer
25 kilometer
Snelweg-afrit 25 kilometer
25 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Rust rondom het huis, de zee, het meer en het bos in de buurt en veel mogelijkheden voor diverse sportieve activiteiten:
Voor het huis ligt de golfbaan van Mimizan, de ingang slechts 200 m. van het huis.
Een ronde spelen of oefenen op de driving range wordt aangeboden tegen gunstige voorwaarden.
Roeien, zeilen en vissen kunt u op het meer van Aureilhan, slechts 250 m. achter het huis, wandelen in het bos of langs de zeer mooie promenade "Route Fleurie" bij het meer. Een fietspad voor het huis leidt tot aan het strand in Mimizan-Plage en andere dorpen in de omgeving. De meeste gasten brengen fietsen mee, maar deze kunnen ook in verschillende winkels gehuurd worden. Een “Parc d’Aventures” met tokkelbaan en midgetgolf ligt op slechts 200 m van het huis, langs het pad dicht bij de ingang van de golfbaan. De stranden van Mimizan-Plage zijn vlakbij: 5 km met de auto of 4 km met de fiets. Mimizan-Plage is met zijn kilometerslange witte stranden een mooie en populaire badplaats: zonnebaden op het strand, zwemmen in het heldere blauwe zeewater, of surfen op de golven van de oceaan. Vooral in de zomer is Mimizan-Plage zeer levendig met zijn mooie strandpromenade, zijn terrassen, restaurants en cafés en het marktplein waar elke dag muzikale en culturele activiteiten worden georganiseerd. Het centrum van Mimizan-Bourg ligt op 2 km afstand. Hier vindt u alle diensten, supermarkten, winkels, medisch centrum en de markt op vrijdagochtend.
Voor vakantiegangers die een rustigere sfeer zoeken, raden wij het zonnige voor- en naseizoen aan, en vooral september/oktober voor de mooie herfstkleuren, wanneer de zee- en landtemperaturen nog zeer aangenaam zijn.
Dagtochten worden aanbevolen naar de zeekust bij Biarritz, Bayonne, St. Jean de Luz, het mooie bergland van de Pyreneeën, San Sebastian in Spanje, het Baskenland en natuurlijk de wijngebieden bij Bordeaux, St. Emilion en Armagnac.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 150 |
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting van mei tot september € 0,99 per persoon per dag. |
Annuleringsvoorwaarden:
Neem contact op:
Voor vragen over een ander minimumverblijf, aankomst- en vertrekdagen, huisdieren of andere informatie kunt u contact opnemen met de eigenaar. Als de gewenste huurperiode van 2 of meer weken niet beschikbaar is, kunt u ook één week in dit huis en de rest van de tijd in het huis ernaast huren. Wij maken graag een passend aanbod voor u.
Maximaal 2 honden zijn toegestaan. 1 hond (of kat) is inbegrepen in de huurprijs. De toeslag voor een 2e hond is € 5 per dag. Beddengoed en handdoeken zijn niet bij de huurprijs inbegrepen, maar kunnen tegen een extra vergoeding van € 20 per persoon gehuurd worden.
Kinderbed en kinderstoel zijn beschikbaar.
Onze appartementen zijn al meer dan 15 jaar ook geregistreerd op andere verhuurwebsites (bijv. HomeAway en Abritel). Sindsdien hebben we veel bezoekers uit veel verschillende landen gehad die ons zeer goede, 5-sterren beoordelingen hebben gegeven.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 07-02-2026
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2025
Nina N. uit Oberursel
Een prachtig huisje in een prachtige omgeving
Wij hebben als klein gezin een geweldige tijd doorgebracht in Maison Mimosa. Het vakantiehuis is zeer goed uitgerust en gezellig en de locatie is fantastisch. We werden hartelijk ontvangen en zeer goed verzorgd! Hartelijk dank aan onze gastheren, we komen graag terug!
Juni 2025
Iris D. uit Schweiz
Geweldige week
Ik ben met mijn vrienden gekomen en we hadden een geweldige week. De plek is super, we konden alles met de fiets doen. Er zijn veel activiteiten voor een week. We hebben de tijd erg genoten.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
April 2025
Elena R. uit Deutschland
Alles super!
Zeer mooie accommodatie! Geweldige locatie! Zeer vriendelijke en attente verhuurders!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden
September 2024
Rita E. uit Eichenberg
Zeer goed
Het vakantiehuis in Mimizan is zeer mooi en liefdevol ingericht. Alles wat je nodig hebt voor een geslaagde vakantie is aanwezig. Het was alles zeer schoon en wat wij persoonlijk erg fijn vonden, was dat er voldoende serviesgoed was, zodat de vaatwasser goed gebruikt kon worden. Er waren voldoende vaatwastabs, schoonmaakmiddelen, vuilniszakken, enzovoort.
Je mag gratis een hond meenemen. Er is een grote omheinde tuin. We hebben ons daar zeer op ons gemak gevoeld. Het huis ligt in een mooie omgeving, je kunt prachtige wandelingen bij het meer maken, het bloemenpad dat je in 10 minuten bereikt is prachtig. Er zijn goed aangelegde fietspaden. In Mimizan Plage of in de omgeving zijn er enorme brede zandstranden aan de Atlantische Oceaan.
We hebben een mooie vakantie gehad, werden zeer hartelijk ontvangen en afscheid genomen. Hartelijk dank.
Aanbevolen voor: Senioren, Vakantie met huisdier
September 2023
Peter P. uit Heidelberg
Wunderbar!
We hebben een heerlijke week doorgebracht in vakantiehuis Mimosa. De accommodatie was zeer smaakvol en gezellig ingericht. De keukenfaciliteiten waren absoluut perfect, er ontbrak niets. De omgeving is erg rustig, perfect als je alleen maar wilt ontspannen. Er waren ook genoeg winkelmogelijkheden binnen een paar kilometer. De verhuurders waren uiterst aardig, behulpzaam en charmant. De dag voor vertrek hebben we zelfs samen een glaasje bier gedronken. De stranden in de omgeving zijn gewoon heerlijk, je vindt altijd een vrij, rustig plekje en het was ook geen probleem om onze hond mee te nemen naar het strand. Gewoon geweldig. We zullen zeker terugkomen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Dhr. F. Minderhoud
Gastheer sinds: 12-10-2019
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Nederlands
Advertentienummer: 256765
Andere accommodaties van Dhr. F. Minderhoud
Mimizan Plage, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Mimizan Plage, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Biscarrosse, Aquitaine, Nouvelle-Aquitaine
Neem contact op
privé-website:
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Mimizan Plage
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nouvelle-Aquitaine
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Aquitaine
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 256765
Laatst bijgewerkt: 09.02.2026
Advertentie online sinds: 6 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/256765.htm
«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Mimizan Plage» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.