Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Eden Woonplaats

Mecklenburgs Merenplateau - Fleesensee

Max.  4   personen
82m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  personen
82m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

90% Aanbeveling

61 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 15 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

90% Aanbeveling

61 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 15 Jaren online



Beschrijving

Uw droom-wellness-appartement wordt werkelijkheid!

Duik in onze oase van welzijn Domizil Eden, slechts 120 m van de Fleesensee verwijderd. Het volledig omheinde perceel zorgt vooral bij gezinnen voor een ontspannen sfeer. Bij ons bent u in goede handen!
Zo zou uw perfecte dag eruit kunnen zien:
Na een verfrissende douche trakteert u uzelf op een heerlijk ontbijt met een kop vers gezette koffie uit de Bosch-TASSIMO – die smaakt niet alleen aan het begin van de dag! Nog even snel de e-mails gecheckt (wifi gratis) of een rondje Wii gespeeld en dan niets als naar buiten:
Naar het meer, bootje varen, golfen, zwemmen, wandelen, paardrijden, tennissen, minigolfen … en nog veel meer.
Voor de gemetselde buitenbarbecue smaakt in de late namiddag een ijskoud drankje met de geur van het gegrilde eten bijzonder goed. Nu is het echter tijd voor wellness:
Een grote sauna met alle toebehoren staat tot uw beschikking en daarna kunt u in de het hele jaar door tot 37 graden verwarmde buiten-whirlpool heerlijk ontspannen. 45 hydro-massagesproeiers zorgen voor welzijn met 6 verschillende zit- en ligplaatsen in het bad. 10 multi-LED-lampen (dimbaar) binnen het bad zorgen ’s avonds en ’s nachts voor een romantische sfeer. Optie voor daarna:
Terwijl de exclusieve gashaard zijn behaaglijke warmte verspreidt, geniet u van SKY-TV of een thuisbioscoopervaring op de grote flatscreen SAT-TV met DVD-recorder. Of wat dacht u van een spelletjesavond op onze Wii-spelconsole? De dag loopt ten einde en u kijkt uit naar morgen ! ! !


Het appartement op de begane grond met tuin is met veel liefde voor exclusieve details ingericht en biedt veel ruimte voor wellness en ontspanning. Geniet van de bevoorrechte ligging op slechts 120 m van de Fleesensee. Het stijlvol ingerichte appartement beschikt over in elke kamer afzonderlijk regelbare vloerverwarming, SKY, digitale SAT-TV met LCD-FullHD, design-stereoset, een gashaard en een luxueuze designbank met ottomaan nodigen uit om te ontspannen. Een zit- en eethoek, open inbouwkeuken met vaatwasser, koel- en vrieskast, magnetron, TASSIMO, keramische kookplaat met heteluchtoven maken culinaire genoegens tot een plezier. De badkamer met daglicht is uitgerust met een Raindance-wellnessdouche. De beide slaapkamers zijn bovendien elk voorzien van een grote flatscreen-tv. Verder behoort tot het appartement op de begane grond een ruime sauna.

Voor uw veiligheid bevinden zich in ons vakantieappartement rookmelders, koolmonoxidemelders en een brandblusser.

Afsluitbare opbergmogelijkheden voor golfuitrusting en fietsen zijn aanwezig. Eigen parkeerplaatsen direct bij het huis evenals tuinmeubilair, een grote parasol en een gemetselde buitengrill op het eigen terras met tuin, zijn bij de huurprijs inbegrepen. Beddengoed, handdoeken evenals kinderstoelen en -bedden zijn bij te boeken. W-LAN internet is gratis beschikbaar. Wij zijn samenwerkingspartner van de Golf en Country Club Fleesensee, waardoor er speciale tarieven zijn voor de greenfees.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Bus 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 60 kilometer Rostock - Laage

60 kilometer

Station 5 kilometer Malchow

5 kilometer

Snelweg-afrit 5 kilometer A 19

5 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Onze exclusieve benedenwoning bevindt zich in de deelstaat Mecklenburg-Vorpommern, in de mooie stad Göhren-Lebbin, in het "Land Fleesensee" tussen Berlijn, Rostock en Hamburg. De bevoorrechte ligging op slechts 120m van het meer doet elk hart sneller kloppen, daarom is onze Domizil Eden perfect gelegen en ingebed in de prachtige natuur. Geniet van de natuur van Mecklenburg, de heerlijke rust in een prachtig landschap, golfbanen van topklasse en een ruim aanbod aan vrijetijds- en sportmogelijkheden. Bovendien ligt de stad Waren aan het grootste binnenmeer van Duitsland, de Müritz, op korte afstand. U kunt de stad bereiken per boot via de Fleesensee en de Kölpinsee, met de fiets (fietsverhuur ter plaatse) of met de auto. Ook het Nationaal Park Müritz, de Barlachstad Güstrow, het DDR-museum in Malchow, het Müritzeum in Waren (het grootste zoetwateraquarium van Duitsland) zijn interessante bestemmingen voor uitstapjes bij goed of slecht weer. Een marktplaats met winkels en restaurants, kleine winkels, een biologische boerderijwinkel, outletwinkels, een wasserette en een geldautomaat zijn ook beschikbaar in het dorp Göhren-Lebbin.

Met de auto bereikt u Göhren-Lebbin in slechts ongeveer 1 uur vanuit Berlijn en in ongeveer 2 uur vanuit Hamburg; de Hanzestad Rostock ligt op 65 km afstand. De historische oude steden Waren, Malchow, Röbel en Plau am See zijn bestemmingen met de fiets of met de auto. In 2000 werd Göhren-Lebbin het vakantieoord "Land Fleesensee", het grootste vrijetijds- en recreatiegebied van Noord-Europa met een aanbod voor alle leeftijden. Er zijn aangewezen joggingpaden naar het meer of door het bos, golfen op een van de drie 18-holes golfbanen, zwemmen in het meer met zijn prachtige zonneweiden, paardrijden, wandelen, fietsen op het uitgebreide netwerk van paden door het merengebied, zeilen, surfen, boottochten of gewoon ontspannen en een boek lezen bij de open haard of op het terras met een eigen tuin en een stenen barbecue. Duizend meren omringen het resort en nodigen uit tot activiteiten. De enige Robinson Club van Duitsland, het Radisson 5-sterren Schlosshotel, het Dorfhotel en de grootste SPA van Duitsland met een zwemgedeelte met stromingskanaal, 52 m lange glijbaan, een zoutwater buitenzwembad en een fitnessstudio met de modernste apparatuur en diverse fitnesscursussen, alsmede een exclusief schoonheidsaanbod maken wellness-genoegens werkelijkheid. De manege, talrijke wandelroutes, het volledig ontwikkelde netwerk van fietspaden, bootverhuur, tennis, squash, bowling, kartverhuur en nog veel meer zorgen ervoor dat u zich nooit hoeft te vervelen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Alle details hebben betrekking op de prijs per overnachting per accommodatie-eenheid
Servicekosten 3,-- €p. Dag
De prijzen gelden voor 4 personen per boeking. Het is mogelijk om een linnenpakket te boeken (beddengoed, lakens, 2 handdoeken en 1 badhanddoek). Hiervoor wordt 25 euro per persoon in rekening gebracht. Kosten voor een extra bed incl. kussen + deken = 21 Euro. Extra diensten op aanvraag: Kinderbed, kinderstoel en trapbeveiliging
De toeristenbelasting in de stad Göhren-Lebbin bedraagt 2 euro/dag/persoon ouder dan 16 jaar. Dit bedrag wordt kwijtgescholden voor beroepsmatige verblijven.
Vanaf de 10,-- € per persoon en dag wordt in rekening gebracht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.

Algemeen: Wij bieden ALTIJD de mogelijkheid tot omboeking. Indien dit niet gewenst is, geldt: De huurder kan te allen tijde vóór het begin van de huurperiode schriftelijk van het huurcontract afzien. Als de huurder vóór aanvang van de huurperiode afziet van het contract zonder een vervangende huurder te benoemen die onder dezelfde voorwaarden in het contract stapt (indien er bijzondere redenen zijn die betrekking hebben op de persoon van de vervangende huurder, mag de verhuur worden afgewezen), en als een andere verhuur niet mogelijk is, zijn de volgende gedeeltelijke huurbetalingen verschuldigd als vergoeding, met aftrek van bespaarde uitgaven (exclusief de eindschoonmaak & toeristenbelasting), te betalen (minimaal echter € 50,00): a. Annulering vanaf de 89e tot de 30e dag voor aanvang van de huur: 20% van de huurprijs. b. Annulering vanaf de 29e tot de 14e dag voor aanvang van de huur: 30% van de huurprijs. c. Annulering vanaf de 13e tot de 7e dag voor aanvang van de huur: 50% van de huurprijs. d. Annulering vanaf de 6e dag voor aanvang van de huur: 100% van de huurprijs. In principe bieden wij ook graag de mogelijkheid tot omboeking aan.


Gratis annuleren mogelijk tot 90 dagen voor de aankomstdatum.

Algemeen: Wij bieden ALTIJD de mogelijkheid tot omboeking. Indien dit niet gewenst is, geldt: De huurder kan te allen tijde vóór het begin van de huurperiode schriftelijk van het huurcontract afzien. Als de huurder vóór aanvang van de huurperiode afziet van het contract zonder een vervangende huurder te benoemen die onder dezelfde voorwaarden in het contract stapt (indien er bijzondere redenen zijn die betrekking hebben op de persoon van de vervangende huurder, mag de verhuur worden afgewezen), en als een andere verhuur niet mogelijk is, zijn de volgende gedeeltelijke huurbetalingen verschuldigd als vergoeding, met aftrek van bespaarde uitgaven (exclusief de eindschoonmaak & toeristenbelasting), te betalen (minimaal echter € 50,00): a. Annulering vanaf de 89e tot de 30e dag voor aanvang van de huur: 20% van de huurprijs. b. Annulering vanaf de 29e tot de 14e dag voor aanvang van de huur: 30% van de huurprijs. c. Annulering vanaf de 13e tot de 7e dag voor aanvang van de huur: 50% van de huurprijs. d. Annulering vanaf de 6e dag voor aanvang van de huur: 100% van de huurprijs. In principe bieden wij ook graag de mogelijkheid tot omboeking aan.


Neem contact op:

DUURZAAM op vakantie in Domizil EDEN: Wij verwarmen met BIO-gas!
Vanaf herfst 2024 geven wij echt gas met internet dankzij onze nieuwe glasvezelaansluiting! !

De vloer is volledig voorzien van hoogwaardige tegels.
Alle kamers worden verwarmd door vloerverwarming (individueel regelbaar).
SKY-TV en een dvd-speler met een grote dvd-selectie zorgen in de woonkamer voor multimediale entertainment voor de excl. gaskachel. Onze Wii-spelconsole samen met boeiende boeken en gezelschapsspellen maken het aanbod compleet - ook bij slecht weer. Een föhn, droogrek, stofzuiger, wandel- en fietsroutes en informatiemateriaal zijn aanwezig.
Huisdieren zijn op aanvraag welkom.
Slaapkamers: Onze uitstekende boxspringbedden zijn voorzien van dikke toppers en zorgen voor maximaal slaapcomfort. Voor elk tweepersoonsbed zijn er 2 grote kussens en dekbedden beschikbaar. Ook hier hoeft u niet af te zien van uw vertrouwde slaapcomfort. Kinderbedjes en kinderstoelen stellen wij graag kosteloos ter beschikking.
Badkamer: Grote badkamer met daglicht, toilet, design wastafel, douche met regendouche, föhn en handdoekverwarmer; zoals in het hele appartement is ook hier vloerverwarming standaard.
Een het hele jaar door tot 37 graden verwarmde buitenwhirlpool zorgt voor maximale ontspanning.
Het hart van ons appartement is de grote sauna, waar u naar wens kunt sauneren. Aufguss-additieven stellen wij uiteraard ter beschikking.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 22-01-2026


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.7 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

April 2022

Simone P. uit Thüringen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomhuis met alle comfort

Door Corona moesten we een heel jaar wachten om eindelijk dit droomhuis te zien. Het was het meer dan waard
We hadden een onvergetelijke vakantieweek, met alles wat je je maar kunt wensen. Zelfs een paar regenachtige dagen konden onze geest niet bederven. De sauna, de whirlpool, Sky, Wii, vloerverwarming en de gezellige inrichting zijn wellness, alleen veel meer privé. De open haard riep een romantische sfeer op. We sliepen als engelen. Alles is schoon en met liefde ingericht. Het terras is niet zichtbaar en u kunt comfortabel en beschut tegen de wind zitten
De afsluitbare fietsenstalling biedt voldoende ruimte
De omgeving, met talrijke fietspaden en de korte weg naar het meer zijn meer dan aan te bevelen. Als u ontspanning en rust zoekt, is dit de plek voor u.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

November 2018

H. L. uit Halle

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Aankomen-Voelen thuis

We mochten al voor de tweede keer gasten zijn en kunnen alleen maar bevestigen dat het een totale ontspanning is met geweldige voorzieningen, comfort en netheid. We verheugen ons zeer op de hoogtepunt van het jaar.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie

Januari 2017

Lisa-Marie uit Frankfurt

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Eerste keuze aan het Fleesensee!

Ik was een week in januari te gast in dit prachtige huis met mijn familie. Vooraf: 200% aanbeveling en elke cent waard :))
Het huis is prachtig ingericht en er ontbreekt echt niets!
Hoogtepunten waren de gaskachel, een koffiezetapparaat (waar zelfs koffiepads als welkomstgeschenk bij zaten), natuurlijk de jacuzzi, Sky-programma, sauna, een luxe en nieuw bankstel en het supermoderne en extreem comfortabele boxspringbed. Ook de nabijheid van het meer maakt het huis tot de beste keuze aan de Fleesensee. Men is in twee minuten naar het water gelopen.
Ook de privacy die men in de tuin ervaart, is een absoluut pluspunt, in tegenstelling tot de meeste andere huizen in de omgeving is de tuin en de jacuzzi niet zichtbaar vanaf de straat.
Ook bij de eigenaars/verhuurders staat klanttevredenheid op de eerste plaats, dat merk je meteen.

We komen terug!

Heel erg bedankt voor dit geweldige huis.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Oktober 2016

Erika H. uit Niederaula

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Onbeperkt aan te bevelen

In dit vakantieappartement met buitengewoon liefdevolle en luxueuze inrichting hebben we al meerdere keren in de herfst zeer ontspannen dagen doorgebracht. Hier is veel aandacht besteed aan details. Het appartement is zeer schoon en ruim met alle comfort en we voelden ons meteen op ons gemak.

Met een bubbelbad, sauna en infraroodsauna is het gewoon perfect en uitstekend uitgerust.

Je hoeft niet ver te gaan om hier mooie wandelingen langs het Fleesensee te maken. Hopelijk zullen we weer in de herfst hier zijn en kijken al uit naar de nieuwe leren bank en het boxspringbed.

Een groot compliment aan de verhuurders. Zo zou vakantie altijd moeten zijn! De locatie is prachtig en rustig en toch ben je snel bij de vele winkelmogelijkheden. Het appartement is echt onvoorwaardelijk aan te bevelen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden

Oktober 2015

T. uit B.

3,0
4 3 1 4
Toon Duits

Nooit meer!!! Gebrek aan hygiëne!! Bacteriële huiduitslag.

Na aankomst moesten we vaststellen dat de dekbedden en slaapkamers een zure geur hadden. We hebben alles gelucht en de woning leek oppervlakkig schoon te zijn. Na drie dagen begonnen we huiduitslag op te merken, die op de vijfde dag het hele lichaam van mijn jongste kind bedekte. Het sliep in het bijzetbed. We kregen van de dokter zalf en antiallergica tegen de jeukende bacteriële huiduitslag. Volgens de arts moet dit worden toegeschreven aan het gebrek aan hygiëne ter plaatse.

Tot nu toe heeft de heer Palikowski geen standpunt ingenomen.

Antwoord van Mevr. A. Seifert:

Sehr geehrte Familie I.,
zunächst einmal bedauern wir natürlich, dass Sie mit einem Ausschlag aus dem Urlaub nach Hause gekommen sind und wünschen Ihnen baldige Genesung.

Wir weisen aber sämtliche Vorwürfe, dass Ihr Ausschlag in irgendeinem Zusammenhang mit unserem Haus stehen könnte, strikt von uns.
Wie es nämlich der Zufall will, waren wir als Eigentümer gemeinsam mit einer befreundeten Familie für ein paar Tage zeitgleich mit Ihnen im Haus – im Obergeschoss. Unsere Betten bzw. Decken und Matratzen unterlagen bzw. unterliegen der gleichen regelmäßigen Pflege und Hygiene wie die im Erdgeschoss. Auch unser Pool wird professionell hygienisch betreut.

Noch wenige Stunden vor Ihrer Ankunft haben wir einen Kontroll-Rundgang durch die EG-Wohnung gemacht, eine frisch entkalkte Tassimo-Maschine hineingestellt, Backpapier und Müllbeutel nachgelegt, Wattestäbchen und Kosmetiktücher erneuert, eine neue Kerze ins Windlicht gestellt und nachgesehen, ob Kaffeepads und unser Taschenrechner als Willkommensgeschenk für Sie bereit liegen. Alles, weil es uns am Herzen liegt, dass unsere Gäste sich wohlfühlen. Dabei hat es wie immer nach Sauna-Aufguss in der Wohnung geduftet – meinen Sie das mit „säuerlich“???

Auf Nachfrage Ihrer Kinder haben wir kurz nach Ihrer Ankunft sogar den Whirlpool geräumt, damit sie hinein können. Und wie wir selbst sehen konnten, haben Sie den Pool in den nächsten Tagen dann auch gründlich genutzt, was ja ganz in unserem Sinne ist. Wir möchten unseren Gästen nämlich jedweden Komfort und viele Annehmlichkeiten bieten. ABER: Weder wir selbst, noch unsere Freunde oder deren Kinder, weder die Mieter, die unmittelbar vor Ihnen im Erdgeschoß wohnten und ebenso wenig die, die nach Ihnen kamen, hatten im Anschluss an den Aufenthalt im Domizil EDEN irgendein Hautproblem (alle haben den Pool genutzt). Und auch noch NIEMAND sonst seit 2009 – seitdem wir unser Haus vermieten.

Es gibt reichlich und überall Gelegenheiten, sich mit bakteriellen Infekten anzustecken – das wissen Sie so gut wie wir, das sollte auch ein seriöser Arzt wissen und über Inkubationszeiten wollen wir hier gar nicht reden. Bei Ihrem Vorwurf handelt es sich leider um haltlose Mutmaßungen, und daher empfinden wir Ihren Kommentar tatsächlich als Schlag in die Magengrube. Es wäre viel angenehmer gewesen, Sie hätten das Gespräch gesucht – stattdessen erscheint völlig unvermittelt dieser unangemessene Kommentar. Unser Verwalter ist per Mail und Handy immer erreichbar – ebenso seine Sekretärin - und wurde VOR diesem Kommentar gar nicht kontaktiert und hatte somit auch keine Chance Stellung zu nehmen.

Wie es aussieht, geht es hier vor allem um Reisepreisminderung, denn NACH diesem Kommentar, den wir einfach hinnehmen müssen, erreicht uns plötzlich eine entsprechende Mail – trotz inzwischen erfolgter telefonischer Kontaktaufnahme durch unseren Verwalter. Kein guter Stil!

Eigentümer-Familie Seifert und Verwalter D. Palikowski

meer weergeven

Contact

Mevr. A. Seifert

Mevr. A. Seifert

Het verhuren van onze twee appartementen voor de vakantie geeft ons veel plezier - met alles wat daarbij hoort. In de loop der jaren hebben we zoveel leuke mensen ontmoet, wat echt iets bijzonders is. Daarom denken we dat het hele ding gewoon ons ding is.... We kijken ernaar uit u te ontmoeten!


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 38390

Laatst bijgewerkt: 23.01.2026

Advertentie online sinds: 15 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/38390.htm


«Eden Woonplaats» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit