Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis Möller, beschikbaar vanaf 4.10.

Schönhagen

Max.  4   gasten
55m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
55m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

50 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

50 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online



Beschrijving

Gezellig vakantiehuis op een rustige locatie voor maximaal 4 personen.
In het vakantiehuis is er 1 slaapkamer met tweepersoonsbed (1,40 x 2,00 m met 2 matrassen van goede kwaliteit van elk 70 cm), 1 slaapkamer met stapelbed (0,90 x 2,00 m), 1 kamer met bank om te lezen en te ontspannen, 1 doucheruimte, een open keuken-woonkamer met (koelkast/vriezer, koffiezetapparaat, water, gloednieuw fornuis met keramische kookplaat sinds 4/2021), een eethoek voor 4 personen en een gezellige zithoek. De woonruimte van 55 m² wordt verwarmd met elektrische kachels en een open haard.
Op het 500 m² grote terrein kunnen kinderen heerlijk spelen. In de tuin staat een droogmolen en een tafeltennistafel (2 rackets en 1 bal liggen voor u klaar). Het terras biedt een prachtig uitzicht op de natuur en nodigt uit tot barbecueën en zonnebaden.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (140x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (120x200 cm)
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed (120x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Restaurant 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Stadscentrum 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Bus 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Luchthaven 140 kilometer Hamburg

140 kilometer

Station 25 kilometer Eckernförde

25 kilometer

Snelweg-afrit 40 kilometer Rendsburg/Eckernförde

40 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

In het mooie dorp Schönhagen is er een bakkerij, een zelfbedieningsmarkt, een snackbar op het strand, een visbroodjeskraam, een kebab snackbar, een kiosk, een crêpekraam en het Seestern Café met uitzicht op de Oostzee. Kasteel Schönhagen, dat dateert uit de 17e eeuw, heeft ook een café
er is ook een café. Het vogelreservaat en het Schwansenmeer liggen langs de steile kust en nodigen uit tot fietstochten en wandelingen. Er is ook een naaktstrand op het uitgestrekte badstrand (bewaakt door de DRLG). Er is ook een volleybal- en voetbalveld en een geweldige speeltuin op het strand. Er is gratis WiFi op het strand.
Het vakantiehuis in Schönhagen ligt in een gezinsvriendelijk, rustig dorp aan de Oostzee, tussen Kappeln (7 km) en Eckernförde (25 km), in het noorden van Sleeswijk-Holstein (bij de Schlei). Het strand ligt op slechts 350 m afstand en is te voet in een paar minuten te bereiken. De prachtige kliffen van Schönhagen leiden rechtstreeks naar de Oostzeebadplaats Damp
Hier zijn enkele leuke vrijetijdsactiviteiten voor vakanties met kinderen in de buurt: Het indoor funpark en adventure golf in Ostsee Resort Damp, de dierentuin in Gettorf, het avonturenpark Tolk Schau in Tolk, een tocht met een stoomschip vanuit Kappeln, het Vikingmuseum in Haithabu, adventure golf in Port Olpenitz, het hoge touwenparcours in Eckernförde .........


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De prijzen volgens de prijscalculator zijn alleen geldig voor 4 personen. Er is een bezoekersbelasting. Per volwassene (vanaf 18 jaar) 1,28€, kinderen 0-11 jaar gratis en vanaf 12 jaar 0,42€ per nacht. In geval van een ernstige handicap wordt een vermindering van de toeristenbelasting van 80 % toegekend. Er moet een borg van 100 € worden betaald, die wordt terugbetaald na aftrek van de elektriciteitskosten ( 0,36€/Kwh ). Voor boekingen van minder dan 6 nachten (gelieve te informeren) wordt een toeslag voor kort verblijf van 40 € in rekening gebracht.
ATTENTIE !!!!! Voor een boeking van 9 of 10 dagen in de periode 15.9.-25.9. geldt een korting van 6% op de verblijfskosten.

meer informatie:

Aankomst- en vertrekdagen kunnen in overleg worden gekozen. De sleutels worden persoonlijk aan het vakantiehuis overhandigd door de verhuurster met inachtneming van de beschermings- en hygiënemaatregelen (dragen van medische mond- en neusbescherming en minstens 1,50 m afstand).
Ik heb een beschermings- en hygiëneconcept en u kunt erop vertrouwen dat mijn vakantiehuis na de eindschoonmaak hygiënisch schoon is en dat alle hygiënemaatregelen in acht worden genomen. Er is een ontsmettingsdispenser aanwezig in het vakantiehuis
Ik neem officieel deel aan het Modelproject Ostseefjordschlei en heb een Modelproject Deelnemerszegel. Dit geeft mij het recht om te verhuren vanaf 19.4.2021.

Het vakantiehuis heeft ook kinderveilige sloten voor de stopcontacten, horren in de slaapkamers, badkamer en terras, en verduisteringsgordijnen in alle slaapkamers.

!!!! Het vakantiehuis Möller ligt direct naast het vakantiehuis Ellgoth (objectnummer 51373), dus ideaal als 2 gezinnen naast elkaar van hun vakantie willen genieten
Vakantie naast elkaar. !!!!


Opmerking voor uw boeking:

Ongeacht de algemene annuleringsvoorwaarden kan ik u de volgende verzekering geven voor uw boeking van een verblijf tot en met november 2021:

Mocht het niet toegestaan zijn om op uw reisdatum in mijn vakantiehuis vakantie te vieren vanwege maatregelen om het coronavirus in te dammen, dan wordt de boeking uiteraard geannuleerd en krijgt u uw reeds gedane betalingen van mij als verhuurder terug. Ik houd slechts 10€ in als administratiekosten.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 30-07-2025


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.8 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juni 2024

Birgit S. uit Gosen

4,6
4 4 5 5 5
Toon Duits

Schönes Ferienhaus

We hebben hier 2 mooie weken doorgebracht; het huis heeft overal zitplekken afhankelijk van het weer en de stemming en is mooi ingericht. De locatie is geweldig - erg rustig, vlakbij de Oostzee en fietsroutes; en naar Kappeln (30 min. met de fiets).
Wat betreft ruimte zouden we het niet aanraden voor 4 volwassenen, maar met 2 kleine kinderen is het haalbaar. We waren slechts met z'n tweeën en hadden dus voldoende ruimte.
Een opmerking nog over de kwestie met de was. We gaan al 20/30 jaar op vakantie in vakantiehuisjes of appartementen en hoefden meestal geen beddengoed of handdoeken mee te nemen - en als dat wel het geval was, kon er een waspakket gehuurd worden. Hier is alleen beddengoed te huur - dus stonden we zonder handdoeken (bad en keuken) daar. Ook voor de open haard moet je hout en aanmaakblokjes meenemen/kopen. Dat vonden we een beetje jammer. Al met al was het echter prima voor ons.

Aanbevolen voor: Vakantie zonder auto, Strandvakantie

September 2021

Rainer M. uit Mönchengladbach

4,6
4.5 5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Immer wieder toll: Altijd weer geweldig

We zijn al meerdere keren in dit schilderachtige vakantiehuis geweest. Het is elke keer een genot om daar een paar rustige dagen door te brengen. Zeer mooi gelegen, 3 zonneterrassen, heel gezellig. Zeer aardige verhuurster. We zullen hier ook in de toekomst onze vakantie doorbrengen.

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2020

Frank R. uit Klötze

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer aanbevolen.

Mooi klein huisje en liefdevol ingericht. We voelden ons erg op ons gemak. Het is zeer aan te bevelen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie

Juni 2020

Andreas W. uit Berlin

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Gewoon prachtig!

We hebben van de verhuurder een prachtige, absoluut schone vakantiewoning gekregen. Heel aardige verhuurders, geweldige locatie, prachtig huis. We missen ook het op loopafstand bereikbare strand met wit zand en kristalhelder water. Heel erg bedankt voor deze geweldige vakantie in jullie huis.

Aanbevolen voor: Strandvakantie

September 2018

Manuela S. uit Pinneberg

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Pure ontspanning

Hallo,
Een heerlijke vakantie ligt achter ons. Het vakantiehuis is gewoon geweldig, veel ruimte. De gezellige veranda nodigt uit tot ontbijt en gezellige barbecue avonden, niets ontbreekt ...
Het strand is in een paar minuten te bereiken en er zijn ook tal van excursiemogelijkheden in de omgeving, er is voor elk wat wils.
De verhuurders zijn erg aardig en altijd telefonisch bereikbaar. We kunnen het vakantiehuis alleen maar aanbevelen en zullen het zeker weer boeken.

LG. André en Manuela van Pinneberg

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. B. Möller

Mevr. B. Möller

meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 54264

Laatst bijgewerkt: 02.09.2025

Advertentie online sinds: 12 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/54264.htm


«Vakantiehuis Möller, beschikbaar vanaf 4.10.» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat