Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Historische pastorie

Regio Schwerin, Mecklenburgs Merengebied, Sternbergse Meren

Max.  2   gasten
56m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 2  gasten
56m²
1 Slaapkamers
Delen

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

42 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

42 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online



Beschrijving

Ons meer dan 200 jaar oude pastorie hebben we liefdevol gerestaureerd.
Wij wonen in het hoofdhuis en verwelkomen u graag in ons naastgelegen, aparte vakantieappartement, in het vakantieland Mecklenburg.
Wij staan graag tot uw beschikking voor informatie over een geslaagde vakantie.
De ingang van uw vakantieappartement bevindt zich aan de zijkant van het huis, zodat u "voor uzelf" bent.
In de tuin staat een zitgroep klaar voor u, om daar te ontbijten of te lezen. Op twee ligbedden kunt u in de tuin ontspannen. Het appartement beschikt over een slaapkamer met een groot tweepersoonsbed. In de woonkamer kunt u zich comfortabel maken op een sofa en een rieten stoel. Hier kan eventueel een meereizend kind of zelfs een derde volwassene slapen op de uitschuifbare slaapbank (met lattenbodem en goede matras).
De keuken is voorzien van alle gebruikelijke keukengerei. Aan een ronde eettafel kunt u uw maaltijden nuttigen. U kunt de avond graag doorbrengen op het hoge terras, met een prachtig uitzicht over het landschap, herten en vossen binnen zichtbereik. Bij behoefte stellen wij graag een barbecue ter beschikking.
Wij lenen u graag fietsen.
Een kleine, goedgemanierde hond mag na overleg meegebracht worden, wat dan wel wat meer schoonmaakwerk met zich meebrengt, wat we met een eenmalige toeslag van 10,- € berekenen.

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed
kinderbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 12 kilometer

12 kilometer

Luchthaven 100 kilometer Rostock-Laage

100 kilometer

Station 12 kilometer Crivitz

12 kilometer

Snelweg-afrit 25 kilometer Schwerin-Ost

25 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons pastoriehuis ligt aan de rand van het dorp aan een doodlopende weg.
Ons huis heeft een uitgestrekte tuin met een terras om gezellig te zitten en ook om te barbecueën. In de tuin vindt u verschillende plekken om te ontspannen en "je ziel te laten bungelen": onder de pastorie-linde (wie wil, in de hangmat), op het verhoogde terras, op de schommel in de kastanjeboom. Onze hond Lotta (Bernese-Zwitserse-Senne-Mix) kijkt uit naar speelkameraden. Mocht u een goed boek vergeten zijn, dan kunt u er gerust een uit onze bibliotheek lenen.
Voor filmliefhebbers hebben we een goede selectie aan aanbevolen dvd-films.
Liefhebbers van klassieke muziek willen we graag wijzen op de Festspiele Mecklenburg Vorpommern, waaronder ook (naast vele andere prachtige evenementen) de openluchtconcerten van de Schlossfestspiele in Schwerin vallen. We helpen u graag met het bestellen van kaartjes. Ons kleine dorp ligt afgelegen en is daardoor erg rustig. Maar het ligt ook centraal ten opzichte van verschillende uitstapjes.
Het stadje Crivitz ligt ongeveer 12 kilometer verderop en biedt alles wat je dagelijks nodig hebt (4 supermarkten, een slager, een bakker, boetieks, kappers, een opticien, een ziekenhuis, dokters, apotheken, benzinestations, werkplaatsen). In Barnin is er verse vis van de visser.
Ook in Sternberg vind je de gebruikelijke supermarkten, waaronder een zeer goed gesorteerde Edeka. Een Alnatura-supermarkt en een goede biowinkel vindt u in Schwerin.
In de buurt van onze plaats zijn er visvijvers en prachtige meren met zwemmogelijkheden, evenals andere de moeite waard bestemmingen die goed bereikbaar zijn met de fiets.
De Oostzee en haar mooie stranden bereikt u met de auto in ongeveer een uur. Onze mooie hoofdstad Schwerin, sinds 2024 benoemd tot UNESCO-werelderfgoed met het residentie-ensemble, ligt op slechts ongeveer 40 minuten afstand. Het bezoeken van het prachtige kasteel en het staatstheater is zeer de moeite waard. U kunt binnen 45 min in Wismar zijn, evenals in de mooie barokstad Ludwigslust (beschermd stadsgezicht). Een ander uitstapje is naar Plau am See, ongeveer 40 min verderop. Zeer de moeite waard is ook het kloostercomplex in Dobbertin aan het meer, 30 min van ons vandaan. En er wachten nog veel meer plaatsen en evenementen op uw bezoek. Spreek ons gerust aan.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Jagen
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Boottochten
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 13:00
Uitchecken: 13:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

15 € huur per persoon voor beddengoed, voldoende keukenhanddoeken, handdoeken en douchelakens. Desgewenst ook strand- of saunalakens.
40 € eindschoonmaak eenmalig, voor honden eenmalig 10,- € extra.
Fietsen 2,50 € per dag.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 3 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 3 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

Ons vakantieappartement is in principe ontworpen voor 2 personen. Tegen een kleine meerprijs kunnen extra personen verblijven: 1 extra volwassene, die op de slaapbank in de woonkamer slaapt - we hebben ook al gezinnen met 2 kleine kinderen ondergebracht (we kunnen een kinderbedje beschikbaar stellen, ook is er een kinderstoel) - voor jonge reizigers kunnen we ook een tent in de tuin opzetten. Bel ons gewoon en praat met ons - samen vinden we een oplossing.
We kijken uit naar uw komst!


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 08-05-2025


3 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mei 2024

Jürgen P. uit Staßfurt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomachtig en idyllisch.

Allereerst, zulke aardige en behulpzame gastheren kom je niet vaak tegen. Hier hadden we het gevoel dat gasten van harte welkom waren. De ontvangst was zeer vriendelijk. De accommodatie is erg oud, vandaar ook "Historische Pastorie", maar daarom ook de idylle en romantiek. De uitrusting is uitgebreid, alles wat nodig is voor het verblijf is aanwezig. De badkamer is modern ingericht, van de inloopdouche tot het toilet. De woonkamer heeft een flatscreen, een cd-speler en een dvd-speler. Daarnaast is er een uitgebreide collectie cd's en dvd's beschikbaar. Veel boeken voor boekenwurmen. Bij mooi weer kan de grote tuin gebruikt worden. De gastheren waren zeer vriendelijk, ze stonden altijd klaar om vragen te beantwoorden. Het terrein ligt op een absoluut rustige locatie aan de rand van het dorp, het dorp zelf is ook erg rustig. Vanaf hier zijn er optimale routes naar de bezienswaardigheden. In het appartement is uitgebreid informatiemateriaal beschikbaar, of vraag het aan de gastheren. Nogmaals hartelijk dank aan Fam. Walczak voor de mooie dagen die we hier mochten doorbrengen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden

Maart 2022

Heike M. uit Thüringen

4,4
5 5 4 3 5
Toon Duits

Mooie, rustige flat.

Liefdevol ingericht, schoon appartement met alles wat je nodig hebt. Aardige en behulpzame verhuurders.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

September 2020

Uwe G. uit Borstel

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Ontspannen en kalm

We voelden ons zeer comfortabel in een uitstekende vakantiewoning in de oude pastorie aan de rand van het dorp. Alles was aanwezig om een paar rustige dagen in Prestin door te brengen. We kunnen onze verhuurders alleen maar aanbevelen. Door de centrale ligging bent u met de auto snel in Schwerin, Parchim, Ludwigslust enz.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden


Contactpersoon

Familie H. Walczak

Familie H. Walczak

Wij zijn een lappendekengezin met in totaal 6 kinderen, die inmiddels allemaal volwassen zijn. Onze oudste dochter met man en kind woont momenteel bij ons in huis totdat haar eigen bouwproject is gerealiseerd. Na het grootste deel van ons beroepsleven in de verkoop te hebben doorgebracht, concentreren wij ons op projecten die ons na aan het hart liggen. En we vinden het gewoon leuk om gasten te hebben. We zijn graag uw gastheer. Tot ziens :-) Carola en Harald Walczak


meer informatie

Objectnummer: 63916

Laatst bijgewerkt: 09.06.2025

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/63916.htm


«Historische pastorie» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 3 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat