Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
512 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Mooie appartementen voor 2-3 personen (24-45m2) ruim met een woonkamer met zithoek, flatscreen-tv en radio, volledig ingerichte keuken, badkamer met douche en wastafel met haardroger, toilet.
In de woonkamer / slaapkamer heeft twee comfortabele bedden.
De appartementen beschikken over een terras of balkon met een zithoek, ausschauend op de tuin.
In de tuin heeft u de mogelijkheid om te ontspannen op onze ligbedden en een barbecue.
Voor de kinderen hebben we een glijbaan, schommel en zandbak. Voor de oudere kinderen is er tafelvoetbal, tafeltennis en nog veel meer.
Beddengoed is aanwezig. Je krijgt elke dag verse handdoeken in de badkamer en in de keuken.
WIFI internet en satelliet-tv.
In de zomer (juni / juli / augustus / september), twee strandstoelen liggen met wind of PARASOL gratis verkrijgbaar bij BEACH CLUB Strandpaviljoen 11 'ONS' (zolang de voorraad strekt). website:
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Supermarkt 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Stadscentrum 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Bus 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Luchthaven 25 kilometer
25 kilometer
Station 2 kilometer
2 kilometer
Snelweg-afrit 6 kilometer
6 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Meijer appartementen zijn in de prachtige stad van Zandvoort, op de Noordzee. In het centrum zijn er uitnodigend zonneterrassen voor alle smaken en restaurants op het strand.
In Zandvoort, dicht bij het strand, het gidt diverse ontspanningsmogelijkheden - zoals de "Holland Casino" en het circuit van Zandvoort.
De omgeving van Zandvoort biedt vele attracties, waaronder Haarlem met de oude grachten, musea en in het voorjaar van de beroemde "bloemencorso".
Amsterdam, beroemd om zijn tocht door de grachten met vele bruggen en herenhuizen, die 's avonds verlicht.
In het weekend kunt u een bezoek aan de 'Oosterse Bazar "in Beverwijk. Specerijen en andere aanbiedingen worden vertegenwoordigd door 42 verschillende nationaliteiten.
"Keukenhof", bekend in heel Europa, presenteert zich in Fühjahr met een ongelooflijk mooie bloemen en planten pracht. Een bezoek wordt sterk aanbevolen.
Ook voor de kinderen is er de grootste speeltuin van Europa, de "Linnaeushof" in Bennebroek.
Voor zon en strand wandelaars de prachtige brede en lange zandstrand biedt vele omleidingen. Op dezelfde manier kan men prachtige wandelingen in de "Amsterdamse Waterleidingduinen", die tegenover de appartementen van de familie Meijer make.
In Alkmaar, bekend onder de "kaasmarkt", kunt u de vrijdag bij te wonen en de drukte van het hoogseizoen.
Voor golfliefhebbers: Zandvoort heeft een openbare golfbaan, "Open Golf Zandvoort".
Niet ver van de kust van Noord-Holland kunt u een bezoek aan "De Zaanse Schans". Dit is een oud dorp met een deel van windmolens, die nog steeds in bedrijf.
Zandvoort is een prachtig klein vissersdorp, met een mooie 11 km lange zandstrand. In de zomer zijn er veel Strandpavilions zijn ontmanteld in de winter.
Ook zijn er op het zuidelijke strand een naaktstrand met diverse Strandpavilions.
Het strand in Zandvoort kan ook leiden de Blauwe Vlag. De vlag betekent dat ons strand is schoon en veilig.
In het centrum van Zandvoort zijn er vele gezellige bars, restaurants en gezellige terrasjes.
Haarlem ligt niet ver van Zandvoort en makkelijk te bereiken met de bus (bushalte aan de overkant van de straat (3 min lopen) van het huis).
Ook Amsterdam is gemakkelijk te bereiken met de bus of met de trein, dus je hoeft niet te parkeren in Amsterdam en zijn in 20 minuten in het centrum van Amsterdam.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 10 % bij het boeken |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De appartementen kunnen ook geboekt worden voor 3 personen. |
Neem contact op:
We hebben drie 2-persoons appartementen. Twee met terras en een balkon.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 28-12-2025
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mei 2025
Christina V. uit Dortmund
Weer een prachtige tijd in Zandvoort
Dit keer waren we ondergebracht in La Casa, een zeer gezellige, liefdevol ingerichte woning. Het toilet is gescheiden van de badkamer, elke hoek is in dit huis zinvol benut.
We hebben fietsen geleend van familie Meijer, deze waren superlicht en perfect om naar het strand te fietsen of kleine boodschappen te doen.
We hebben een droomtijd gehad in Zandvoort.
Tot volgend jaar ❤️
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Augustus 2023
Ivonne und Stefanie P. uit Ratingen
Prachtig
Prachtige locatie met goed onderhouden tuin. Zeer mooie appartement. De verhuurders zijn super aardig en hebben ons alles uitgelegd wat er zoal te doen is in de omgeving. Ze hielpen ons ook met onze bagage, gewoon heel aardig, hartelijk bedankt daarvoor, we komen graag terug.
Aanbevolen voor: Strandvakantie
Juli 2023
Anna H. uit Montabaur
Geweldige gastheren
Geweldige accommodatie, zeer schoon en de gastheren erg aardig, inclusief tips voor uitstapjes. Zeer mooie buitenruimte om te ontspannen en spelen voor kinderen. We voelden ons daar erg op ons gemak. Kom graag weer.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2023
Rommy B. uit Leipzig
Super vakantiegevoel
We zijn na ruim 7 uur reizen eindelijk geland. We hebben 14 dagen in het kleine huisje verbleven. De accommodatie is zeer schoon en voldoende uitgerust voor onze behoeften. De buitenruimte is super goed onderhouden. Je kunt je echt op je gemak voelen in de buitenruimte. We hadden onze fietsen bij ons, maar je kunt ze ook direct bij de verhuurder huren. De bushalte direct voor de deur is natuurlijk geweldig, we hebben het 2 keer gebruikt voor Amsterdam, geweldig! De verhuurders zijn altijd aanspreekbaar en zeer behulpzaam. Verder hadden we een ontspannen vakantie, we hebben de auto niet nodig gehad. Voor het weer kan niemand iets doen, we zouden graag op het strand hebben gelegen bij rustige zee en zon, die goed is uitgerust met windschermen en ligstoelen om te huren. Mooie omgeving, kunnen we echt aanbevelen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juni 2022
Nadja R. uit Grafschaft Vettelhoven
Positiv
Heel vriendelijke en behulpzame verhuurders, een grote dank voor de geweldige accommodatie. Rustige locatie, verzorgde tuin, alles goed bereikbaar met de bus. We komen graag weer terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Mevr. M. Meijer
Mooie 2 personen Ferienwohungen. Mooie locatie aan de rand van de duinen in Zandvoort gezellig. In vakantieregio: Zandvoort, Nederland Noordzeekust
Gastvrouw sinds: 19-10-2015
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 12h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Nederlands, Niederländisch
Advertentienummer: 73625
Andere accommodaties van Mevr. M. Meijer
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Zandvoort, Noord Holland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noord-Holland
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 73625
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 10 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/73625.htm
«Meijer Zandvoort 2 pers.appartement» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.