Waar is het mooiste in Småland?
De mooiste bestemmingen in Småland zijn de plaatsen Jonkoping, Västervik en Vimmerby. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Gezellig vakantiehuis voor 4 personen, met sauna, grote woonkamer met open haard en 3 slaapkamers. Parkeerplaats bij het huis en een roeiboot met motor zijn ook inbegrepen.
Fritidshus Fagerhult - Småland -
65 m² woonruimte - 2300 m² tuin - 1 woon/eetkamer - 1 keuken - 2 tweepersoonskamers 1 eenpersoonsbed kamer ???? - 1 badkamer/douche + WC - Meer 1 km - Vissen - Fietsen, zwemmen, wandelen
Klein, klassiek Zweeds landhuis op een natuurlijk perceel aan de rand van het bos op een afgelegen locatie - elektrisch fornuis/houtkachel - houtkachel - vaatwasser - wasmachine - SmartTV - WLAN
Duurzaam
Villa Sjöhörn biedt met haar drie slaapkamers plaats aan maximaal 6 personen zonder huisdieren.
typisch Smålandse houten huis met veel comfort voor gezinnen, grote tuin en WLAN
Direct aan de Scherenkust aan de Oostzee. Met roeiboot, sauna, wifi. Kindvriendelijk, honden welkom, paradijs voor vissers! En midden in Astrid Lindgrens Småland, slechts 50 km van Vimmerby.
Gezellig, nieuw gebouwd en rustig huisje bij het meer Flaten, Kalmar län Zeer goede vismogelijkheden Binnenkort meer foto's!!!)
Huis bij Bolmen met sauna & boot
Wij verhuren ons mooie vakantiehuis op het eiland Bolmsö bij Bolmen in Smaland in Zuid-Zweden.
Ons huis Säby Perstorp biedt een fascinerende natuurervaring in bijna volledige afzondering in het wilde deel van Småland. Complete prijs met sauna, kano, fietsen, schoonmaak, hout!
Zeer duurzaam
Villa Vänlig, Vakantiehuis in Smaland
Typische, kindvriendelijke Zweedse 'villa' op prachtig perceel van ca. 1600 m² met fruitbomen. Zeer rustige locatie, aan het einde van twee doodlopende straten.
20% Last minute 28-04-2026 - 19-05-2026
Villa Michel in Lönneberga, Småland, met 184 m² voor maximaal 9 personen, 5 kamers.
VILLA ASTRID in Storebro: 153m², plaats voor 9 personen, 1 kamer.
Mooi rood vakantiehuis nabij Vimmerby, omgeven door bossen, meren en weiden.
Ladan Vakantiehuis in Eskilsryd, Småland Ongewoon mooie sfeer om je goed te voelen en te ontspannen aan het meer
Bijzonder duurzaam
Het Ölandhaus stond ooit direct aan zee op het zonnige eiland Öland. We hebben het teruggebracht naar ons kleine schiereiland en het een nieuw leven gegeven.
Vakantiehuis Bölöbro bij Mörlunda, Kalmar Län Ontdek rust, ontspanning en natuur
Royaal vakantiehuis Killingeholm in Mönsterås, Småland met 140m² woonoppervlak, 3 slaapkamers voor 6 personen.
Villa VICTORIA, SCHWEDEN PUR, een huis met geschiedenis uit 1902 in het hart van Mariannelund, Zweden, biedt 94m² woonoppervlak, 3 kamers voor maximaal 6 personen.
Een klein paradijs bij het meer. Dit vakantiehuis is een droom voor iedereen die van rust en natuur houdt. Hier kunt u ontspannen en het leven van alledag achter u laten.
Vakantiehuis in Figeholm, Småland, Zuid-Zweden. Direct aan de Oostzeekust.
Fantastische natuur, een sprankelend meer, uw eigen zwemsteiger en een nieuw gebouwde blokhut met alle comfort maken uw droom van een "Zweedse vakantie" waar.
Volledig ingericht vakantiehuis voor maximaal 7 personen (+ kinderbed) in Småland, het populaire "Pippi Langkous-land"! Niet-rokershuis (in de tuin graag!) Geen huisdieren.
Duurzaam
Huisje aan het meer, eigen aanlegsteiger en motorboot. Meer Åsnen
Huis bij Bolmen voor 2 personen met motorboot
Wij verhuren een klein vakantiehuis op het eiland Bolmsö bij Bolmen in Smaland in Zuid-Zweden voor 2 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 116€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 151€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
120€ voor 02 mei - 09 mei
128€ Jaarlijks gemiddelde
63% voor 02 mei - 09 mei
53% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Småland zijn de plaatsen Jonkoping, Västervik en Vimmerby. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Småland is al te boeken vanaf 42 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Småland: Anderstorp, Ryd en Linneryd.
In Småland zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Falaboda --- Parel aan het Åsnen-meer, Villa Vänlig Vakantiehuis in Smaland en Ferienhaus Alerås zijn bijzonder aan te bevelen.
In Småland zijn er 100 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Jonkoping, Kalmar Lan en Fagerhult.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox