Waar is het mooiste in Småland?
De mooiste bestemmingen in Småland zijn de plaatsen Jonkoping, Västervik en Vimmerby. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Idyllisch vakantiehuis met sauna – slechts 400m van het meer (Allergievriendelijk)
10% Vroeg 01-11-2026 - 23-06-2028
Vakantiehuis Bölöbro bij Mörlunda, Kalmar Län Ontdek rust, ontspanning en natuur
Vakantiehuis voor 4 tot 5 personen, gelegen direct aan het meer in de vrije natuur, nabij de Astrid Lindgreen Wereld van Vimmerby / Kisa. Ca. 65 km naar de Oostzee en Linköping
Duurzaam
Fritidshus Fagerhult - Småland -
65 m² woonruimte - 2300 m² tuin - 1 woon/eetkamer - 1 keuken - 2 tweepersoonskamers 1 eenpersoonsbed kamer ???? - 1 badkamer/douche + WC - Meer 1 km - Vissen - Fietsen, zwemmen, wandelen
Ons huis Säby Perstorp biedt een fascinerende natuurervaring in bijna volledige afzondering in het wilde deel van Småland. Complete prijs met sauna, kano, fietsen, schoonmaak, hout!
Zeer duurzaam
Huis bij Bolmen met sauna & boot
Wij verhuren ons mooie vakantiehuis op het eiland Bolmsö bij Bolmen in Smaland in Zuid-Zweden.
Romantisch vakantiehuis met open haard, sauna, meer, natuurschoon
Duurzaam
Nieuw gebouwde blokhut op een geweldige, afgelegen locatie bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden met een fantastisch uitzicht op het meer
Villa VICTORIA, SCHWEDEN PUR, een huis met geschiedenis uit 1902 in het hart van Mariannelund, Zweden, biedt 94m² woonoppervlak, 3 kamers voor maximaal 6 personen.
Vakantiehuis met groot perceel in het bos, aan het meer. - Nabij Vimmerby- Kisa- Linköping- Västervik
Duurzaam
VILLA ASTRID in Storebro: 153m², plaats voor 9 personen, 1 kamer.
Villa Vänlig, Vakantiehuis in Smaland
Typische, kindvriendelijke Zweedse 'villa' op prachtig perceel van ca. 1600 m² met fruitbomen. Zeer rustige locatie, aan het einde van twee doodlopende straten.
10% Actie 27-06-2026 - 12-09-2026
Mooi rood vakantiehuis nabij Vimmerby, omgeven door bossen, meren en weiden.
Direct aan de Scherenkust aan de Oostzee. Met roeiboot, sauna, wifi. Kindvriendelijk, honden welkom, paradijs voor vissers! En midden in Astrid Lindgrens Småland, slechts 50 km van Vimmerby.
Als u uit het zuiden komt, duikt het oude, wijze huis slim weg achter de hoogste verhoging van de gemeente Alvesta, de Hälleberg.
Zeer duurzaam
Charmant vakantiehuis voor gezinnen, naast een natuurgebied
typisch Smålandse houten huis met veel comfort voor gezinnen, grote tuin en WLAN
Oostzee + Zwembad + Sauna + Boot / Oknö
Onvergetelijke Zweedse vakanties in Villa Saltkråkan op Oknö! Luxe villa, 100 m van de Oostzee, zwembad, sauna, open haard, boot
Royaal vakantiehuis Killingeholm in Mönsterås, Småland met 140m² woonoppervlak, 3 slaapkamers voor 6 personen.
Typisch Zweeds huis direct aan het meer Kiasjön in Smaland, Zuid-Zweden met 2 buurhuizen.
Klein vakantiehuis voor de kleine familie op slechts 90 m van het meer
Huisje aan het meer, eigen aanlegsteiger en motorboot. Meer Åsnen
Gezellig, nieuw gebouwd en rustig huisje bij het meer Flaten, Kalmar län Zeer goede vismogelijkheden Binnenkort meer foto's!!!)
Volledig ingericht vakantiehuis voor maximaal 7 personen (+ kinderbed) in Småland, het populaire "Pippi Langkous-land"! Niet-rokershuis (in de tuin graag!) Geen huisdieren.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 116€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 151€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
169€ voor 27 jun. - 04 jul.
128€ Jaarlijks gemiddelde
55% voor 27 jun. - 04 jul.
51% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Småland zijn de plaatsen Jonkoping, Västervik en Vimmerby. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Småland is al te boeken vanaf 42 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Småland: Anderstorp, Ryd en Hagstad.
In Småland zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Falaboda --- Parel aan het Åsnen-meer, Villa Vänlig Vakantiehuis in Smaland en Ferienhaus Alerås zijn bijzonder aan te bevelen.
In Småland zijn er 105 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Jonkoping, Kalmar Lan en Fagerhult.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox