Hoe duur is een vakantiewoning in Wurster Noordzeekust?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 100 € voor één nacht.
Vakantiehuis Zeemeeuw in Geestland, 68m² woonoppervlakte, ruimte voor 3 personen, 2 slaapkamers
Gezellig vakantiehuis "Austernfischer" in Geestland. 68m² woonoppervlakte, ruimte voor 2 personen.
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
83 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, houtkachel, 2 TV's, Sky Bundesliga conferentie, terrasmeubels, houtskoolbarbecue, 800m van het strand, Glasvezel internetverbinding
Regeringsraadslid in het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Regeringsdirecteur bij het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Hoogwaardig uitgerust vakantiehuis in het mooie Dorum-Neufeld. Honden zijn van harte welkom!
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Douanier in het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Ons stijlvolle en lichtovergoten vakantiehuis met whirlpool, houtkachel en direct uitzicht op de Noordzeedijk staat garant voor een rustgevende en ontspannen vakantietijd
15% Last minute 01-11-2026 - 30-11-2026
Vakantiehuis Köhne ligt aan de zuidelijke Noordzeekust tussen Bremerhaven en Cuxhaven in Dorum- Neufeld. Een goed onderhouden, lichte, moderne en comfortabel ingerichte 3-sterren comfortwoning.
10% Actie 31-10-2026 - 06-11-2026
Komforthuis, tot 4 personen, wifi, houtkachel, zonneterras, parkeerplaats bij het huis, honden welkom
20% Actie 07-11-2026 - 19-12-2026
Douane-inspecteur bij het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
Het elegante vakantiehuis is geschikt voor maximaal 3 personen. WLAN van Pasen tot oktober
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
15% Last minute
Deichgucker - Vakantie aan de kust
Heb je dringend behoefte aan ontspanning? Boek de Deichgucker en geniet van de prachtige Noordzeelucht in de grote binnentuin of ontspan op de 100 m² leefruimte.
rustig gelegen vakantiehuis van 70 m² met hond toegestaan voor 5 personen. Zeer populair bij vaste gasten
Elegant ingerichte vakantiewoning met W-LAN, bolderkar en 2 fietsen direct aan de zeedijk gelegen
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Kiebitzstieg 22 Nr.14 met WLAN
Gerenoveerd appartement met nieuwe keuken voor maximaal 3 personen en 1 kind in een reiswieg. Rustige, centrale locatie. Slechts ongeveer 150 meter naar de zeedijk. Afsluitbare fietsenstalling
Korting: Kinderen tot 1 jaar zijn gratis.
8% Actie 01-11-2026 - 17-12-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 71€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 37% vrij
85€ voor 31 okt. - 07 nov.
100€ Jaarlijks gemiddelde
64% voor 31 okt. - 07 nov.
55% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 100 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Dorum of Geestland bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 28 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Ferienhaus Strandvogt III, Villa Belair Schmidt en Douanier in het Douanehuis Cuxland in Wurster Noordzeekust het beste beoordeeld.
Ja, in Wurster Noordzeekust zijn er 308 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Dorum, Wremen en Midlum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox