Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Droom vakantiehuis aan het einde van een doodlopende weg. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers (1 met sauna en 1 met whirlpool), woonkamer met houtkachel, grote tuin.
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
Eindwoning, grote tuin, terras op het zuidwesten, 3 slaapkamers, max. 7 personen en 1 baby, 1 badkamer, 1 gastentoilet, winkelvoorzieningen op loopafstand, rustige zijstraat, parkeerplaats
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
13% Actie 03-01-2027 - 10-01-2027
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
5% Vroeg 07-01-2028 - 29-02-2028
Moderne, gezellige accommodatie in het hart van Oost-Friesland. Vakantiehuis met tuin, in de buurt van de bloemenhal. Vraag gerust persoonlijk naar beschikbare tijden: Tel.: 04944 920463
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
In de buurt van de kust en de zee, liefdevol ingerichte vakantiewoning op een rustige locatie, incl. 3 fietsen, WLAN-gebruik. Restaurant op 100m afstand. Geschikt voor mensen met een allergie
20% Actie 04-11-2026 - 30-11-2026
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
gezellig Fries vakantiehuis, rustig gelegen direct in Neßmersiel voor het hele gezin
Vakantiehuis Ockenfels - Kapitänshuus
Welkom in uw vakantiehuis Ockenfels in de Brandgansstraße. Ons huis ligt direct in het dorp Neßmersiel 3 slaapkamers, 2 badkamers, omheinde tuin, WLAN
30% Last minute
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een ruime woon-eetkamer en directe toegang tot de weide aan de zomerdijk.
Wij hebben uw vakantiehuis van hoge kwaliteit voor een vriendelijke prijs. Onze goed verzorgde allergievriendelijke vakantiewoning **** (met dakterras van 24 m²)
Vakantiehuis Ockenfels- Ringelgansweg
Rookvrij huis met grote omheinde tuin op het zuiden en open haard NIEUW: WLAN
Vakantiewoning STEUERMANN in Werdum
Vakantiewoning STEUERMANN. Gezellig zolderappartement met beschut balkon in het luchtkuuroord Werdum, in de buurt van het populaire dierenpark.
10% Last minute
Auszeit in Nordwest FH Sonnenblick
Ontspan in de tuin met barbecue of geniet van zonsondergangen op de dijk.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 21% vrij
91€ voor 07 nov. - 14 nov.
113€ Jaarlijks gemiddelde
69% voor 07 nov. - 14 nov.
47% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.697 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox