Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 109 € per nacht.
Mooi nieuw gebouwd vakantiehuis in Carolinensiel voor 5 pers. + peuter. Het Ankerhuus maakt indruk met zijn ligging, het fantastische uitzicht en de bijzondere architectuur
Bijzonder duurzaam
Huus ant Siel 21 Henri: 67 m² vakantiewoning voor maximaal 4 personen in het mooie Greetsiel.
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 10-01-2027 - 19-06-2027
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
Duurzaam
Vakantiehuis in het vakantiepark Hage Berum aan de Noordzee
Vakantiehuis Helga-Deichstraße
Vakantiehuis in Deichstrasse Carolinensiel Mooi modern, comfortabel niet-rokers huis met WLan
11% Actie 07-06-2026 - 13-06-2026
Comfortabel ingericht rijtjeshuis, 86m² met terras voor 2 tot 6 personen, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het huis is volledig uitgerust, met WiFi.
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Vakantiehuis aan het water met eigen waterfiets, incl. gratis fietsen en volledig nieuwe inrichting - met prachtig vergezicht, GRATIS WiFi
Zeer duurzaam
10% Actie 05-07-2026 - 20-07-2026
Welkom in ons familievriendelijke en gezellige "Ferienhaus Maren" in Neßmersiel ! Rustige centrale ligging in een doodlopende straat ca. 250m "achter`m oude dijk".
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornumersiel
10% Actie 10-01-2027 - 19-06-2027
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Nieuw, modern en stijlvol ingericht vakantiehuis in het centrum van Neßmersiel inclusief sauna en strandstoel aan het Noordzeestrand
Zeer duurzaam
GRATIS vanaf 15.10. - Gezellig, comfortabel NR-vakantiehuis, allergie- en kindvriendelijk, geen huisdieren, omheinde tuin, strandstoel, terras, gratis WiFi, rustig en stil. WLAN, rustige ligging
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
10% Actie 10-01-2027 - 19-06-2027
Ferienwohnung B Familie Höfner an der Nordsee in Ostfriesland
Vakantieappartement B Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland.
Vakantiewoning STEUERMANN in Werdum
Vakantiewoning STEUERMANN. Gezellig zolderappartement met beschut balkon in het luchtkuuroord Werdum, in de buurt van het populaire dierenpark.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Uitnodigend appartement met zonnig balkon
Uitnodigende vakantiewoning met zonnig balkon - mooie inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
20% Actie 01-06-2026 - 03-06-2026
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Ons huis Teetje is gelegen in het rustige Hilgenriedersiel, direct aan de Noordzeekust te midden van de Oost-Friese natuur.
11% Actie 01-11-2026 - 22-12-2026
Rijtjeshuis nabij kuurcentrum, 2 badkamers
Rijtjeshuis, rustig, centraal gelegen, 2 badkamers waarvan één badkamer geschikt voor senioren
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 116€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
94€ voor 06 jun. - 13 jun.
99€ Jaarlijks gemiddelde
23% voor 06 jun. - 13 jun.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 109 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.780 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox