Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Vakantieappartement Carolinensiel: 185 m², 3 slaapkamers, tot 8 personen – Uw vakantie aan de Noordzee!
15% Last minute
6 personen, 2 badkamers, open haard, sauna, glasvezel wifi inbegrepen, hondvriendelijk, 2 slaapkamers, privé speeltuin, omheind zonneterras, ruime rijtjeshuis, speelweide, wasmachine/droger.
Bijzonder duurzaam
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
Comfortabel vakantiehuis met serre, garage en omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Vakantiehuis Ockenfels- Stockentenweg
Rookvrij huis in een doodlopende straat. WLAN WAlBOX Renovatie in 2022, oplevering mei 2022
Duurzaam
30% Last minute
Huis Poseidon Appartement Scholle Beneden
Voormalig kapiteinshuis op een toplocatie in Harlesiel met uitzicht op de jachthaven. Uw feel-good plek bij het strand. Aparte ingang.
Zeer duurzaam
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
15% Last minute 19-09-2026 - 23-09-2026
Ferienwohnung C Familie Höfner
Vakantieappartement C Familie Höfner in Esens aan de Noordzee in Oost-Friesland. Vakantieappartement aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantieappartementen op een rustige locatie.
Ferienhaus Küstenzauber-Freese
Vakantiehuis Küstenzauber-Freese in Neßmersiel: 81 m², 2 kamers, voor 5 personen, dicht bij de Noordzee.
FEWO ** Noorderlicht met balkon **
Vakantiewoning " Nordlicht met balkon " in Haus Sonneneck
Welkom in vakantiehuis Kolibri in Neßmersiel aan de prachtige Noordzeekust! Aankomen - je goed voelen - ontspannen - genieten van je vakantie
Vlakbij de Noordzee/Westerholt vindt u de "Alte Schule" waar u niet meer hoeft te studeren, maar een ontspannende vakantie kunt doorbrengen.
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
10% Last minute 27-08-2026 - 06-09-2026
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
Vakantiehuis in Carolinensiel, geschikt voor 4 personen. Rookvrij huis, geen huisdieren Goede uitrusting.
Rijtjeshuis nabij kuurcentrum, 2 badkamers
Rijtjeshuis, rustig, centraal gelegen, 2 badkamers waarvan één badkamer geschikt voor senioren
10% Last minute
Vakantiewoning Strutz in Esens / Bensersiel
Duurzaam
Niet-rokers vakantiewoning, 2-4 personen, Tuin, Buitenspellen Terras, Ligstoelen Lounge,
Duurzaam
Gerenoveerd Wellness Huus met sauna
Vakantiehuis Wellness Huus, 4 slaapkamers met 6 bedden (twee slaapkamers met TV), 2 badkamers, sauna in het huis, overdekt terras, tuin, berging voor fietsen
Duurzaam
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 27-08-2026 - 16-12-2027
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
118€ voor 29 aug. - 05 sep.
98€ Jaarlijks gemiddelde
21% voor 29 aug. - 05 sep.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.713 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox