Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Vlakbij de Noordzee/Westerholt vindt u de "Alte Schule" waar u niet meer hoeft te studeren, maar een ontspannende vakantie kunt doorbrengen.
Vakantieappartement Carolinensiel: 185 m², 3 slaapkamers, tot 8 personen – Uw vakantie aan de Noordzee!
15% Last minute
Vakantiewoning in Norddeich, beste locatie, dicht bij het strand, ca. 50 m², 2 slaapkamers, balkon op het zuiden, ideaal voor 2-3 personen
Vakantiehuis Ockenfels- Stockentenweg
Rookvrij huis in een doodlopende straat. WLAN WAlBOX Renovatie in 2022, oplevering mei 2022
Duurzaam
30% Last minute
Haus Woge, vakantiehuis 2 tot 5 pers.
Haus Woge behoort tot ons vakantiecomplex Pro-Nordsee. Rustig en centraal gelegen, rookvrij huis (ca. 70 m²) tot 5 pers, 2 slaapkamers, 2 badkamers, wasmachine, grote tuin, paviljoen
Duurzaam
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
3 slaapkamers met 5 bedden (alle slaapkamers met TV), 2 badkamers (1 x met bubbelbad ( 1 x met douche), sauna, 2 parkeerplaatsen bij het huis, terras met overkapping
Duurzaam
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Vrijstaand comfort vakantiehuis voor maximaal 6 personen direct achter de Nessmer Molen. Huisdieren welkom, tuin volledig omheind, zeer groot terras met strandstoel, houtkachel.
Gezellige zolderverdieping in 'Haus Daniel' in Neuharlingersiel, Oost-Friesland. Ruimte voor 2 personen, 25m², 1 kamer.
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Woonkamer met open haard, slaapkamer, kinderkamer, eetkamer, keuken en badkamer incl. grote tuin
Vakantiewoning in Norddeich, beste ligging, direct aan de dijk en het strand, 1e verdieping, 46 m², balkon, WLAN, fietsen, parkeerplaats, niet-rokerswoning
Bijzonder duurzaam
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
Vlakbij het strand (800 m naar de haven), nieuw. Vakantiewoning. Keuken met vaatwasser en DolceGusto capsuleerapparaat. Grote tuin, parkeerplaats direct voor het huis. max. 4 pers
Wij heten u van harte welkom aan de Oost-Friese Noordzeekust in de prachtige Noordzeebadplaats Ferie Walan
Huis voor gezinsvakantie Vakantiehuis op de dijk…….. -Last minute prijs aanvragen-
10% Last minute 08-09-2026 - 29-09-2026
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE Werdum
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE. Gezellige zolder vakantiewoning met zeer groot balkon in het luchtkuuroord Werdum, dicht bij het populaire dierenpark.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Middenwoning in het centrum van Carolinensiel in een doodlopende straat. 80 m² met plaats voor 6 personen en een klein kind. WLAN, Sky Sport gratis Huisdieren toegestaan
Vissershuis in de oude dorpskern van Ditzum met een prachtige vaste tuin.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornumersiel
10% Actie 08-09-2026 - 16-12-2027
Comfortabel, kindvriendelijk appartement, telefoon en W-Lan gratis
Vakantiehuis Finger in Carolinensiel
In de periode vanaf (afhankelijk van het weer) is de huurprijs inclusief een premium strandstoel op het strand van Carolinensiel-Harlesiel WLAN vanaf oktober 2018.
Duurzaam
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
We hebben ons vakantiehuis pas gerenoveerd. De "Wattkieker" wacht op u in nieuwe, frisse pracht met Scandinavische flair.
Zeer duurzaam
Comfortabel ingericht rijtjeshuis, 86m² met terras voor 2 tot 6 personen, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het huis is volledig uitgerust, met WiFi.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 9% vrij
112€ voor 12 sep. - 19 sep.
96€ Jaarlijks gemiddelde
25% voor 12 sep. - 19 sep.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.765 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Krummhörn en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox