Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 107 € per nacht.
Gezellige zolderverdieping in 'Haus Daniel' in Neuharlingersiel, Oost-Friesland. Ruimte voor 2 personen, 25m², 1 kamer.
Appartement Deichtraum 50m naar het strand zee
Begane grond met zuidwest terras; 2x slaapkamers; alle kamers toegankelijk zonder treden, compl Beste rustige ligging direct aan het strand Vakantie vanaf het begin
Vakantiewoning EBBE in Carolinensiel
Lichte, ruime benedenwoning voor 4 (max. 5) personen in Wittmund-Carolinensiel. Honden zijn van harte welkom.
Zeer duurzaam
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 14-08-2026 - 15-08-2026
Vakantiehuis Carolinennest ****
Carolinensiel, Schifferweg 2a TOP-uitrusting, super ligging WLAN, PP, was inbegrepen Last-minute 5-12.7.26 10%
Bijzonder duurzaam
Aanbiedingen Noordzee vakantie 2023 Winteraanbiedingen Vakantiehuis direct in Carolinensiel, gratis wifi, bolderwagen, barbecue.
Duurzaam
10% Vroeg 19-09-2026 - 10-10-2026
Vakantiehuis in Carolinensiel, geschikt voor 4 personen. Rookvrij huis, geen huisdieren Goede uitrusting.
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
We hebben ons vakantiehuis pas gerenoveerd. De "Wattkieker" wacht op u in nieuwe, frisse pracht met Scandinavische flair.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Juist in Norddeich
NORDDEICH! Vakantiegeluk direct aan zee bij de dijk en de haven. De maritiem ingerichte vakantiewoning met rond balkon zal u inspireren. Kijk zelf maar.
RUHEPOL vakantie appartement in Carolinensiel: direct aan de dijk, met een groot balkon, voor maximaal 5 gasten
3 slaapkamers met 5 bedden (alle slaapkamers met TV), 2 badkamers (1 x met bubbelbad ( 1 x met douche), sauna, 2 parkeerplaatsen bij het huis, terras met overkapping
Duurzaam
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
Haus Uli in Carolinensiel: 50 m² vakantiewoning met 2 kamers, ideaal voor 2 personen.
Comfortabel vakantiehuis met serre, garage en omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Droom vakantiehuis aan het einde van een doodlopende weg. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers (1 met sauna en 1 met whirlpool), woonkamer met houtkachel, grote tuin.
Duurzaam
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
10% Last minute 16-08-2026 - 20-08-2026
6 slaapplaatsen in 3 slaapkamers, 2 WC's, 1 douchekamer, terras en balkon 6 slaapplaatsen in 3 slaapkamers, 2 WC's, 1 douchekamer, terras en balkon
20% Last minute 14-08-2026 - 17-08-2026
Memmertbalje 13b - Palingval 2
Vanaf nu kunt u het gezellige familie rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten.
Licht appartement op de begane grond met terras
Lichte gelijkvloerse vakantiewoning met zonnig terras - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
10% Last minute 14-08-2026 - 28-08-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornum
10% Actie 14-08-2026 - 16-12-2027
Geweldig vakantiehuis op een centrale maar rustige locatie in Norden. Directe ligging aan het kanaal, roeiboot, sauna, WiFi, open haard,
10% Last minute 14-08-2026 - 28-08-2026
In de buurt van de kust en de zee, liefdevol ingerichte vakantiewoning op een rustige locatie, incl. 3 fietsen, WLAN-gebruik. Restaurant op 100m afstand. Geschikt voor mensen met een allergie
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 14-08-2026 - 16-12-2027
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 14% vrij
121€ voor 15 aug. - 22 aug.
101€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 15 aug. - 22 aug.
46% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 107 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.691 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox