Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Vakantiehuis Feldpfad+Strandkorb
Vrijstaand familiehuis op exclusieve locatie met tuin en garage, fietsen, KINDVRIENDELIJK met kinderstoel, kinderbedje etc., strandstoel op het strand, internet (WLAN) GRATIS
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
FEWO * Windlicht 2.Dachgeschoss *
Vakantiewoning " Windlicht 2.Dachgeschoss " in Haus Sonneneck
De moderne vakantiewoning is ongeveer 54m² groot en biedt plaats aan twee volwassenen en twee kinderen. U woont direct aan de poorten van Esens, Bensersiel en Dornumersiel.
Comfortabel, gezellig en smaakvol ingericht. Vakantiehuis voor 2-6 p., dicht bij het strand, gratis WLAN, 90 m², environ. Tuin, overd. Terras, 4 kamers, keuken, 2 badkamers/2 WC, WC/GS, 2 satelliet TV's, sauna, parkeerplaats, gastenverblijf, 6 fietsen
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
Vakantiewoning FLUT in Carolinensiel
Vakantie plat FLUT. Eindelijk vakantie! Gezellig appartement met groot balkon op een bevoorrechte locatie in Carolinensiel.
10% Last minute
modern vakantiehuis in Nessmersiel
modern, rustig, allergievriendelijk vakantiehuis voor 4 pers. incl. strandstoel (april-sept.)) aan het strand van Nessmersiel aan de Brachvogelweg in Nesssmersiel
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Ferienhaus Ockenfels Deichliebe Haus 2
Vakantiehuis Ockenfels Deichliebe Haus 2 in Dornum, 200m² voor maximaal 7 personen, 4 kamers.
20% Last minute
Kindvriendelijk: 4 slaapkamers, 2 badkamers, apart gastentoilet, omheinde tuin met overdekt terras, gratis wasmachine + droger, fietsen + aanhanger en bolderkar
Een DROOM bij de ZEE, DYKE en HAVEN
Woon in de 1e rij aan de SEA. Het exclusieve, comfortabele vakantiehuis Deichkrabbe maakt indruk met zijn uitstekende ligging direct aan de DEICH en HAFEN in het Noordzeebad Norddeich
Vissershuisje op de dijk van N'siel
Comfortabel vakantiehuis op een zeer rustige locatie: puur natuur en hoogwaardige inrichting. 2 badkamers met douche en bad. Terras op het zuiden, tuinmeubelen en 2 parkeerplaatsen
*Herfst -Korting* 10 dagen vakantie / 9 dagen betalen Niet-rokers vakantiewoning, Rust, Tuin Terras
10% Actie 06-11-2026 - 30-11-2026
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
Modern ingericht vakantiehuis in het hart van Oost-Friesland met een eigen tuin. Vraag persoonlijk naar beschikbare data Tel.: 04944 920463
Vakantiewoning STEUERMANN in Werdum
Vakantiewoning STEUERMANN. Gezellig zolderappartement met beschut balkon in het luchtkuuroord Werdum, in de buurt van het populaire dierenpark.
10% Last minute
Aanbiedingen Noordzee vakantie 2023 Winteraanbiedingen Vakantiehuis direct in Carolinensiel, gratis wifi, bolderwagen, barbecue.
20% Actie 06-11-2026 - 19-12-2026
Luxe nieuwbouw vakantiewoning aan het meer met infrarood warmtecabine
Vakantiehuis Finger in Carolinensiel
In de periode vanaf (afhankelijk van het weer) is de huurprijs inclusief een premium strandstoel op het strand van Carolinensiel-Harlesiel WLAN vanaf oktober 2018.
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 21% vrij
91€ voor 07 nov. - 14 nov.
113€ Jaarlijks gemiddelde
69% voor 07 nov. - 14 nov.
47% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.697 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox