Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Vakantieappartement voor 2 personen nabij de tweelingmolens. Vanaf 5 dagen. In het laagseizoen en bij boekingsgaten te boeken vanaf 3-4 dagen.
Zeer duurzaam
Huis Ankerplaats aan de jachthaven I Begane grond
Rustig, modern en ruim, ca. 100 m² grote lichte benedenwoning met serre en gebruik van tuin. Tuin aan de westkant op de dijk, aan de oostkant ligt de jachthaven van Harlesiel
Duurzaam
Ferienwohnung A Familie Höfner
Vakantiewoning A Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland. Vakantiewoning aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantiewoningen op een rustige locatie.
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Windkracht 12: 65 m² vakantiewoning met balkon in Dornumersiel, 2 kamers, plaats voor maximaal 4 personen + klein kind.
Droom vakantiehuis aan het einde van een doodlopende weg. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers (1 met sauna en 1 met whirlpool), woonkamer met houtkachel, grote tuin.
Duurzaam
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Nieuwe opening: Klasse eindwoning
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Einde-van-terras huis in perfecte staat met grote tuin op het zuiden - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel
5% Last minute 04-03-2026 - 11-03-2026
Vlakbij het strand (800 m naar de haven), nieuw. Vakantiewoning. Keuken met vaatwasser en DolceGusto capsuleerapparaat. Grote tuin, parkeerplaats direct voor het huis. max. 4 pers
Wij heten u van harte welkom aan de Oost-Friese Noordzeekust in de prachtige Noordzeebadplaats Ferie Walan
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Neßmersiel
10% Actie 04-03-2026 - 01-04-2026
Vakantiehuis Finger in Carolinensiel
In de periode vanaf (afhankelijk van het weer) is de huurprijs inclusief een premium strandstoel op het strand van Carolinensiel-Harlesiel WLAN vanaf oktober 2018.
Duurzaam
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
Appartement Sonnenschein Wintertuin Hond
Bungalow Haus Nordwind met 2 vakantiewoningen met wintertuin, WLAN en huisdier
Helder en vriendelijk vakantiehuis met omheinde tuin, pas gerenoveerde badkamer met vloerverwarming en nieuwe matrassen.
modern vakantiehuis in Nessmersiel
modern, rustig, allergievriendelijk vakantiehuis voor 4 pers. incl. strandstoel (april-sept.)) aan het strand van Nessmersiel aan de Brachvogelweg in Nesssmersiel
Duurzaam
5% Last minute 21-03-2026 - 02-04-2026
Noordzee Vakantiehuis Dornumersiel
Het Nordsee Ferienhaus Dornumersiel- korte weg naar het strand- omheinde tuin- Hond welkom-WLAN gratis beschikbaar-
Duurzaam
Twee volledig ingerichte vakantiewoningen voor maximaal 4 personen in het centrum van Nesse, bij Dornum. Je woont op een boerderij die niet meer wordt bewerkt.
Ons vakantiehuis ligt op een klein schiereiland aan de oever van het Timmeler Meer met directe toegang tot het water, een eigen aanlegsteiger en roeiboot.
Duurzaam
„Lütt Hus am Süderdiek – een charmante parel direct aan de dijk voor vakantie, ontspanning en pure rust.“
Zeer duurzaam
Greta am Siel: open haard op de begane grond, tuin
Quaint-romantisch vakantiehuis in de parel van Oost-Friesland: rustige centrale ligging Greetsiel: appartement à max. 4 pers.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornum
10% Actie 04-03-2026 - 01-04-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 116€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
88€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
106€ Jaarlijks gemiddelde
69% voor 07 mrt. - 14 mrt.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.688 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox