Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 107 € per nacht.
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornum
10% Actie 08-08-2026 - 16-12-2027
Ons vakantiehuis ligt op een klein schiereiland aan de oever van het Timmeler Meer met directe toegang tot het water, een eigen aanlegsteiger en roeiboot.
Duurzaam
Wij hebben uw vakantiehuis van hoge kwaliteit voor een vriendelijke prijs. Onze goed verzorgde allergievriendelijke vakantiewoning **** (met dakterras van 24 m²)
Bijzonder duurzaam
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Vakantiehuis Ockenfels-Brandgansstr.
Welkom in uw vakantiehuis Ockenfels Brandgansstraße. Ons huis ligt direct in het dorp Neßmersiel. 3 slaapkamers, 2 badkamers, omheinde tuin,WLAN, Wallbox
Zeer duurzaam
Noordzee vakantieoord / Whg. Borkum
4-pers. vakantiewoning in een complex met 8 eenheden direct in de Noordzeebadplaats Dornumersiel/Westeraccumersiel (Oost-Friesland), op slechts 900 m van het Noordzeestrand.
15% Last minute
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
Gezellige zolderverdieping in 'Haus Daniel' in Neuharlingersiel, Oost-Friesland. Ruimte voor 2 personen, 25m², 1 kamer.
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
Zeer duurzaam
Vakantiehuis in Oost-Friesland -Moormerland, vlakbij de stad Leer_ drempelvrij, afgelegen ligging, gezinsvriendelijk, gezellig ingericht, half omheinde tuin, dieren welkom,
Duurzaam
Kindvriendelijk: 4 slaapkamers, 2 badkamers, apart gastentoilet, omheinde tuin met overdekt terras, gratis wasmachine + droger, fietsen + aanhanger en bolderkar
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Vakantiehuis Halfvrijstaand huis direct aan de dijk in Neßmersiel
Zeer duurzaam
20% Last minute 29-08-2026 - 05-09-2026
Grote gezellige vakantiewoning in Oost-Friesland voor 1-3 personen + klein kind kindvriendelijk, niet-roken, ligweide, zomerhuis, terras, barbecue, fietsverhuur,
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 12-08-2026 - 15-08-2026
Middenwoning in het centrum van Carolinensiel in een doodlopende straat. 80 m² met plaats voor 6 personen en een klein kind. WLAN, Sky Sport gratis Huisdieren toegestaan
Vakantiewoning Wiesenzauber aan de rand van de stad Leer Ostfriesland, Backemoor, Noordzee, 56qm, 3 gasten, 2 kamers.
Bijzonder duurzaam
RUHEPOL vakantie appartement in Carolinensiel: direct aan de dijk, met een groot balkon, voor maximaal 5 gasten
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
121€ voor 08 aug. - 15 aug.
99€ Jaarlijks gemiddelde
11% voor 08 aug. - 15 aug.
46% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 107 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.691 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox