Hoeveel kost een vakantieverblijf in Europa?
In Europa zijn er 168.795 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 161 €.
Hoge positie, gezellig eetterras
10% Actie 21-01-2026 - 31-12-2026
Op een idyllische locatie, direct aan de Unstrut, wacht ons in 2021 nieuw gerenoveerde vakantiehuis op u. De vindplaats van de hemelschijf ligt in het zicht.
Zeer duurzaam
Nieuwe moderne 3-kamer vakantiewoning 66 m². Met een prachtig uitzicht op het Gardameer.
Ankerplaats - Ontspanning vanaf de eerste minuut
10% Last minute 21-01-2026 - 20-02-2026
Comfortabele villa met zwembad voor maximaal 10 personen, 200 m², ideaal voor families
Rattelvitz Manor - Begane grond A
Hoogwaardige, gerenoveerde flat van 86 m², Keuken, eetkamer, open haard, twee slaapkamers, driehoeksbad, douche, bidet, WC, privésauna, buitenzitje met tuinmeubelen en barbecue
Bijzonder duurzaam
Villa Miracle 1 met verwarmd zwembad voor 4 personen in de stad Krk. Dicht bij het strand en het centrum van Krk.
Deze 2-persoons Boslodge Royal met sauna, gelegen in het bosrijke parkdeel, staat garant voor een haast magische ervaring bij Winterswijk.
Vakantiehuis Vergissmeinnicht in Julianadorp aan Zee: 70 m², 2 slaapkamers, tot 4 personen.
5% Actie 18-04-2026 - 16-10-2026
Rustig gelegen vakantiehuis Min Bloom 1 met tuin en sauna in Zingst, Oostzee, 93 m², voor maximaal 6 personen, open haard, grote lichte woon- / eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers.
Geweldig appartement aan het strand in Cala San Vicente. De vakantiewoning ligt op slechts ongeveer 200 m van het strand van Cala Molins. Geniet van het uitzicht vanaf het grote zonneterras.
Duurzaam
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
10% Actie 31-01-2026 - 27-02-2026
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Duurzaam
Slechts 2000 m van het strand! Mooi en comfortabel ingericht appartement met balkon, sauna en 2 badkamers. Welkom bij Groeterstaete!
Vakantiehuis Buß WLAN,Parkeerplaats bij het huis
Vakantiehuis voor 4 personen,rustig gelegen,380 m2 grondstuk,ca.400 m achter de dijk,moderne inrichting,internet/fiber optics,Sky, Niet-rokers, geen huisdieren, eigen parkeerplaats bij het huis.
Duurzaam
33% Actie 21-01-2026 - 20-03-2026
Vakantiehuis Zeeduif, Egmond aan Zee, Perfecte locatie voor een vakantie aan zee, strand en de duinen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 115€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 179€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 61% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
132€ voor 24 jan. - 31 jan.
98€ Jaarlijks gemiddelde
62% voor 24 jan. - 31 jan.
47% Jaarlijks gemiddelde
Waar wil je nu naartoe als je op zoek bent naar een geschikte locatie voor een vakantiehuis in Europa? Waarschijnlijk kan je dan nog het allerbeste kijken naar het klimaat. Houd je van ongerepte natuur en niet al te hoge temperaturen? Dan zouden IJsland en Scandinavië wel eens geweldige plekken voor jou kunnen zijn. De ruige natuur is hier adembenemend mooi. Ben je een echte liefhebber van een vakantie in de bergen? Kijk dan vooral eens naar Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk. In deze landen kun je in de winter ook op heel veel plekken skiën en snowboarden. Maar prachtige bergen, meren en andere natuurgebieden vind je ook zeker in landen als Roemenië, Hongarije en Bulgarije. Meer behoefte aan flink wat zon en een ontspannen strandvakantie? De landen rondom de Middellandse Zee kunnen je dit beloven. Soms zelfs bijna het hele jaar door. Hier kan je heerlijk genieten van de warmte en de cultuur. Veel landen in Europa zijn ook geschikt om naartoe te gaan voor stedentrips. Met name landen als Duitsland en het Verenigd Koninkrijk hebben veel verschillende steden waar je zeker voor meerdere dagen naartoe kunt gaan. In deze landen kun je een cultureel bezoek aan een stad vaak goed combineren met uitstapjes naar natuurgebieden.
Europa is een fantastisch continent om naartoe te gaan met kinderen. Er zijn veel kindvriendelijke landen waar volop activiteiten te ondernemen zijn voor het hele gezin. Zo is Denemarken al vaker uitgeroepen tot het meest kindvriendelijke land van Europa. Als je hier je vakantiewoning in Europa boekt, kun je veel faciliteiten voor families verwachten. Ook zijn er veel musea, pretparken en natuurgebieden waar veel voor kinderen te doen is. Wil je als gezin op strandvakantie naar Europa? De zonnigste stranden vind je in het zuiden, in landen als Griekenland, Cyprus, Spanje en Portugal. Wil je wat koeler weer? Dan zit je in Frankrijk, België of Nederland doorgaans ook goed.
Als je verblijft in een vakantiehuis in Europa, dan ontkom je haast niet aan een culinaire vakantie. Elk land in Europa heeft zijn eigen keuken en invloeden. Geen een maaltijd zal hetzelfde zijn en er valt veel te ontdekken voor je smaakpapillen. Het voordeel is ook dat er altijd wel iets te krijgen is wat je lekker vindt. Toch zijn er wel wat overeenkomsten te ontdekken in de keukens. In het zuiden heeft de keuken veel mediterraanse invloeden. Denk aan olijfolie, knoflook, tomaten, vis en zeevruchten. In het midden van Europa wordt er veel vlees en wild gegeten. Vaak geserveerd met aardappelen en groenten. Van oudsher zijn de maaltijden hier steviger omdat het klimaat kouder is. Je kunt er dan ook veel stamppotten en stoofschotels krijgen. Helemaal in het noorden wordt er veel vlees, vis en roggebrood gegeten en zijn groenten en fruit minder verkrijgbaar.
Europa grenst in het oosten aan het continent Azië en ligt boven Afrika. In het westen en noorden wordt het omringd door water. Er zijn officieël 51 landen te vinden. Veel landen zijn met elkaar verbonden door een goed vervoersnetwerk. Zowel met de auto als het openbaar vervoer kun je tussen landen reizen.
In Europa zijn er 168.795 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 161 €.
Vakantieverblijven in Europa met Vakantie met hond, Tuin, Zwembad, Televisie en WiFi worden het vaakst geboekt.
In Europa zijn er 64.176 huisdiervriendelijke vakantieverblijven beschikbaar voor uw volgende vakantie.
In de maanden Februari, Maart en November vindt u de grootste selectie van beschikbare vakantiewoningen en huizen in Europa voor uw volgende vakantie.