Hoeveel kost een vakantieverblijf in Europa?
In Europa zijn er 174.053 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 42 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 162 €.
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
Mooie, heldere, gezellige vakantiewoning Glücksgriff met houten terras in Glücksburg 58m², maximaal 4 personen, 2 kamers Kinderen tot 6 jaar gratis. Huisdier- en rookvrij, geschikt voor allergiepatiënten.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Groot vrijstaand huis in het dorpje Hildfeld, 7 km van Winterberg met 220 m2 woonoppervlakte, 9 (slaap)kamers, 2 keukens, 2 badkamers, geschikt voor 16 Personen.
Luxe villa tuinen, zwembad, tuin
Schönes und Luxus Ferienhaus mit Privaten Pool für 12 Personen, haten schönen großen Garten mit einem Kinderspielplatz und ein Keller für Unterhaltung für Kinder und Erwachsene.
ca. 130 m², gezellig gelijkvloers appartement in rieten huisje, grote woonkamer, keuken, eetkamer, 2 slaapkamers, buitenzitje, grote tuin met boulbahn, strandstoel, sauna
Vakantie-oase bij het strand, provincie Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen. Comfortabel, gezinsvriendelijk vakantiehuis met sauna in de Strandpark Schoneveld, voor 6 personen. Gerenoveerd in 2021/22
Duurzaam
Nieuw vanaf juni 2024 in Buntenbock: 'die ausspanne' - breng een bijzondere vakantie door in een natuurlijk boomstam blokhuis in de Oberharz.
Bijzonder duurzaam
Mooi, vrijstaand vakantiehuis in Bergen Noord-Holland met klein terras gelegen in een rustige omgeving. Het strand bevindt zich op slechts 20 min. fietsen. Welkom!
Vakantiehuis - Prachtig uitzicht -
Ontwerp Cottage op het IJsselmeer met een prachtig uitzicht, direct aan het water met een eigen aanlegsteiger, tuinen en veel zon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, draadloze, open haard, 2 parkeerplaatsen
Duurzaam
Het in 2023 gerenoveerde vakantiehuis ligt vlakbij het Beierse Woud en de Donau, aan de rand van het dorp. Het huis kan ook in zijn geheel worden geboekt (appartementen Milan en Beppo).
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Boschlust 5 met 2 slaapkamers. Prachtige vakantiewoning in landhuisstijl. Mooie locatie, op slechts 500 m van het centrum van Bergen (Noord-Holland). Welkom!
Zeer duurzaam
15% Actie 02-01-2026 - 12-01-2026
Gezinsvriendelijk, sauna binnen, open haard, uitgebreide uitrusting, 4 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, grote woonruimte, modern, gezellig, speelstraat, groot natuurstrand, top rated
Zeer duurzaam
Breng uw vakantie door in de comfortabele Villa Cap Blanc met zwembad en grote tuin.
TOP !!! Begin 2017 onlangs gerenoveerd, moderne en goed uitgeruste vakantiehuis voor gezinnen in Nederland, op het eiland Schouwen-Duiveland in diverse vakantiepark Aquadelta
Appartement met uitzicht op zee
Het vakantieappartement Angelina is gelegen op de eerste verdieping van een charmant woonhuis, omgeven door weelderig groen dat een ontspannen sfeer creëert.
Villa Malo, verwarmd zwembad, spectaculair uitzicht op zee, moderne architectuur, zonnige terrassen, rand van dorp, 4000m2 eigen perceel, vloerverwarming
Duurzaam
Vakantie met hond in onze gelijkvloerse flat Bootsy op een boerderij die niet meer beheerd wordt, op een geïsoleerde locatie. Als u rust en stilte zoekt, is dit de plek voor u.
Deze villa is de ideale accommodatie voor een vakantie met familie of vrienden te bezoeken indrukwekkende historische dorpen en grote voedsel- en wijnproeverijen in
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 115€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 179€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
68€ voor 03 jan. - 10 jan.
76€ Jaarlijks gemiddelde
51% voor 03 jan. - 10 jan.
47% Jaarlijks gemiddelde
Waar wil je nu naartoe als je op zoek bent naar een geschikte locatie voor een vakantiehuis in Europa? Waarschijnlijk kan je dan nog het allerbeste kijken naar het klimaat. Houd je van ongerepte natuur en niet al te hoge temperaturen? Dan zouden IJsland en Scandinavië wel eens geweldige plekken voor jou kunnen zijn. De ruige natuur is hier adembenemend mooi. Ben je een echte liefhebber van een vakantie in de bergen? Kijk dan vooral eens naar Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk. In deze landen kun je in de winter ook op heel veel plekken skiën en snowboarden. Maar prachtige bergen, meren en andere natuurgebieden vind je ook zeker in landen als Roemenië, Hongarije en Bulgarije. Meer behoefte aan flink wat zon en een ontspannen strandvakantie? De landen rondom de Middellandse Zee kunnen je dit beloven. Soms zelfs bijna het hele jaar door. Hier kan je heerlijk genieten van de warmte en de cultuur. Veel landen in Europa zijn ook geschikt om naartoe te gaan voor stedentrips. Met name landen als Duitsland en het Verenigd Koninkrijk hebben veel verschillende steden waar je zeker voor meerdere dagen naartoe kunt gaan. In deze landen kun je een cultureel bezoek aan een stad vaak goed combineren met uitstapjes naar natuurgebieden.
Europa is een fantastisch continent om naartoe te gaan met kinderen. Er zijn veel kindvriendelijke landen waar volop activiteiten te ondernemen zijn voor het hele gezin. Zo is Denemarken al vaker uitgeroepen tot het meest kindvriendelijke land van Europa. Als je hier je vakantiewoning in Europa boekt, kun je veel faciliteiten voor families verwachten. Ook zijn er veel musea, pretparken en natuurgebieden waar veel voor kinderen te doen is. Wil je als gezin op strandvakantie naar Europa? De zonnigste stranden vind je in het zuiden, in landen als Griekenland, Cyprus, Spanje en Portugal. Wil je wat koeler weer? Dan zit je in Frankrijk, België of Nederland doorgaans ook goed.
Als je verblijft in een vakantiehuis in Europa, dan ontkom je haast niet aan een culinaire vakantie. Elk land in Europa heeft zijn eigen keuken en invloeden. Geen een maaltijd zal hetzelfde zijn en er valt veel te ontdekken voor je smaakpapillen. Het voordeel is ook dat er altijd wel iets te krijgen is wat je lekker vindt. Toch zijn er wel wat overeenkomsten te ontdekken in de keukens. In het zuiden heeft de keuken veel mediterraanse invloeden. Denk aan olijfolie, knoflook, tomaten, vis en zeevruchten. In het midden van Europa wordt er veel vlees en wild gegeten. Vaak geserveerd met aardappelen en groenten. Van oudsher zijn de maaltijden hier steviger omdat het klimaat kouder is. Je kunt er dan ook veel stamppotten en stoofschotels krijgen. Helemaal in het noorden wordt er veel vlees, vis en roggebrood gegeten en zijn groenten en fruit minder verkrijgbaar.
Europa grenst in het oosten aan het continent Azië en ligt boven Afrika. In het westen en noorden wordt het omringd door water. Er zijn officieël 51 landen te vinden. Veel landen zijn met elkaar verbonden door een goed vervoersnetwerk. Zowel met de auto als het openbaar vervoer kun je tussen landen reizen.
In Europa zijn er 174.053 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 42 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 162 €.
Vakantieverblijven in Europa met Vakantie met hond, Tuin, Zwembad, Televisie en WiFi worden het vaakst geboekt.
In Europa zijn er 62.913 huisdiervriendelijke vakantieverblijven beschikbaar voor uw volgende vakantie.
In de maanden Januari, Februari en Maart vindt u de grootste selectie van beschikbare vakantiewoningen en huizen in Europa voor uw volgende vakantie.