Hoeveel kost een vakantieverblijf in Europa?
In Europa zijn er 169.214 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 161 €.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Pleisweiler-Oberhofen
Hier is de Pfalzcard Droomvakantiewoningen omgeven door bos en wijngaarden. Wandelen, ontspannen, genieten van Palatijnse specialiteiten in onze wijnstuben.
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
15% Actie 03-05-2026 - 09-05-2026
Vakantiehuis met zwembad voor exclusief gebruik voor maximaal 12 personen. Het huis is in Anzici in Visnjan, Porec, Istrië.
37% Actie 16-05-2026 - 23-05-2026
Gezellig en rustig, op enkele minuten van het strand, privé zwembad in prachtige tuin; 2 slaapkamers, voor maximaal 6 personen, voorzien van airconditioning
Zeer duurzaam
moderne FeWo direct aan het Oostzeezandstrand met zeezicht, aan de strandpromenade tot 5 personen met WLAN
Droomvilla in rustige omgeving, met privézwembad en fantastisch uitzicht op zee.
Memmertbalje 13b - Palingval 2
Vanaf nu kunt u het gezellige familie rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten.
Ferienwohnung Lauble in Hornberg: 84 m², 4 kamers, plaats voor 4 personen – ideaal voor uw vakantie!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornum
10% Actie 25-01-2026 - 15-03-2026
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Ruim huis voor 12 personen met privacy. Nabij Mittersill, Zell am See en Kaprun. Authentiek Oostenrijks huis op de zuidelijke berghelling, met prachtig uitzicht op de de bergen.
10% Actie 30-04-2026 - 31-10-2026
Mijn rode huis in de Schorfheide: 70 m², 3 kamers, plaats voor 5 personen!
Villa Regina in Istria near the sea
Villa Regina met privézwembad voor maximaal 5 personen, 2 slaapkamers, 2 badkamers, BBQ, gratis parkeren, wifi
Zeer duurzaam
5% Actie 12-07-2026 - 19-07-2026
Prachtige villa met zwembad in de heuvels van de Marken, slechts 10 minuten van de stranden van Senigallia.
Reethaus Göhren***** met uitzicht op zee
Bovenste verdieping, 5 sterren, breed zeezicht, 350 m van het strand, balkon, grote badkamer met 2 wastafels, bad, douche, WC, gastentoilet W-LAN gratis, aparte ingang, eigen deel van de tuin,
Duurzaam
Grote afgesloten tuin met veel privacy, erg rustig aan de achterkant van het park, boxspringbedden en eigen 775 Mbit-internet, 4 fietsen & bolderkar inbegrepen.
Oostzee vakantie appartement 'Schilderij
NIEUWE KEUKEN / in 'Residence Kormoran'. Mooie en gezellige vakantiewoning -met veel foto's- op de begane grond van een huis met 8 appartementen in een beschermd complex (slagboom).
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Het voormalige huis van de dorpsonderwijzer van Bantin is nu een charmant landhuis met een ruime tuin omgeven door velden en schilderachtige meren.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 115€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 179€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 61% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
117€ voor 31 jan. - 07 feb.
97€ Jaarlijks gemiddelde
62% voor 24 jan. - 31 jan.
47% Jaarlijks gemiddelde
Waar wil je nu naartoe als je op zoek bent naar een geschikte locatie voor een vakantiehuis in Europa? Waarschijnlijk kan je dan nog het allerbeste kijken naar het klimaat. Houd je van ongerepte natuur en niet al te hoge temperaturen? Dan zouden IJsland en Scandinavië wel eens geweldige plekken voor jou kunnen zijn. De ruige natuur is hier adembenemend mooi. Ben je een echte liefhebber van een vakantie in de bergen? Kijk dan vooral eens naar Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk. In deze landen kun je in de winter ook op heel veel plekken skiën en snowboarden. Maar prachtige bergen, meren en andere natuurgebieden vind je ook zeker in landen als Roemenië, Hongarije en Bulgarije. Meer behoefte aan flink wat zon en een ontspannen strandvakantie? De landen rondom de Middellandse Zee kunnen je dit beloven. Soms zelfs bijna het hele jaar door. Hier kan je heerlijk genieten van de warmte en de cultuur. Veel landen in Europa zijn ook geschikt om naartoe te gaan voor stedentrips. Met name landen als Duitsland en het Verenigd Koninkrijk hebben veel verschillende steden waar je zeker voor meerdere dagen naartoe kunt gaan. In deze landen kun je een cultureel bezoek aan een stad vaak goed combineren met uitstapjes naar natuurgebieden.
Europa is een fantastisch continent om naartoe te gaan met kinderen. Er zijn veel kindvriendelijke landen waar volop activiteiten te ondernemen zijn voor het hele gezin. Zo is Denemarken al vaker uitgeroepen tot het meest kindvriendelijke land van Europa. Als je hier je vakantiewoning in Europa boekt, kun je veel faciliteiten voor families verwachten. Ook zijn er veel musea, pretparken en natuurgebieden waar veel voor kinderen te doen is. Wil je als gezin op strandvakantie naar Europa? De zonnigste stranden vind je in het zuiden, in landen als Griekenland, Cyprus, Spanje en Portugal. Wil je wat koeler weer? Dan zit je in Frankrijk, België of Nederland doorgaans ook goed.
Als je verblijft in een vakantiehuis in Europa, dan ontkom je haast niet aan een culinaire vakantie. Elk land in Europa heeft zijn eigen keuken en invloeden. Geen een maaltijd zal hetzelfde zijn en er valt veel te ontdekken voor je smaakpapillen. Het voordeel is ook dat er altijd wel iets te krijgen is wat je lekker vindt. Toch zijn er wel wat overeenkomsten te ontdekken in de keukens. In het zuiden heeft de keuken veel mediterraanse invloeden. Denk aan olijfolie, knoflook, tomaten, vis en zeevruchten. In het midden van Europa wordt er veel vlees en wild gegeten. Vaak geserveerd met aardappelen en groenten. Van oudsher zijn de maaltijden hier steviger omdat het klimaat kouder is. Je kunt er dan ook veel stamppotten en stoofschotels krijgen. Helemaal in het noorden wordt er veel vlees, vis en roggebrood gegeten en zijn groenten en fruit minder verkrijgbaar.
Europa grenst in het oosten aan het continent Azië en ligt boven Afrika. In het westen en noorden wordt het omringd door water. Er zijn officieël 51 landen te vinden. Veel landen zijn met elkaar verbonden door een goed vervoersnetwerk. Zowel met de auto als het openbaar vervoer kun je tussen landen reizen.
In Europa zijn er 169.214 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 161 €.
Vakantieverblijven in Europa met Vakantie met hond, Tuin, Zwembad, Televisie en WiFi worden het vaakst geboekt.
In Europa zijn er 64.176 huisdiervriendelijke vakantieverblijven beschikbaar voor uw volgende vakantie.
In de maanden Februari, Maart en November vindt u de grootste selectie van beschikbare vakantiewoningen en huizen in Europa voor uw volgende vakantie.