Hoeveel kost een vakantieverblijf in Europa?
In Europa zijn er 170.002 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 158 €.
Bourgogne, in de buurt van Beaune, Appartement met overdekt dakterras. Volledig ingerichte open keuken naar de woonkamer met open haard, bibliotheek, TV, slaapkamer. Badkamer / toilet, rustig.
10% Actie 19-04-2026 - 30-04-2026
Villa Tramontana - by Istrabook
Istrisch huis met zwembad voor maximaal 6 personen.
10% Actie 16-05-2026 - 26-06-2026
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
15% Actie 03-05-2026 - 09-05-2026
Verwarmd infinity zwembad met hydromassage, een bubbelbad, 3 slaapkamers + slaapbank in de Fun zone, 4 badkamers, Playstation 5, 1 km van zee.
Duurzaam
Compacte en luxe studio direct aan het IJsselmeer. Met eigen balkon of terras, uitzicht én alles wat je nodig hebt voor twee.
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Duurzaam
*Vakantiehuis Felddistel* in Mistorf, tussen de Oostzee en de Mecklenburgse Merenplateau. Ontspanning van het dagelijks leven en uitgangspunt voor dagtochten in Mecklenburg.
Villa met zwembad, speeltuin kinderen tot 6 personen
Vakantiewoning in Welt op het schiereiland Eiderstedt
zelfs winter Oceanic op het zandstrand met super uitzicht op zee
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Duurzaam
Geweldig appartement aan het strand in Cala San Vicente. De vakantiewoning ligt op slechts ongeveer 200 m van het strand van Cala Molins. Geniet van het uitzicht vanaf het grote zonneterras.
Duurzaam
Hoeksuite met droomuitzicht, 26e verdieping
Onze lichte hoekflat bevindt zich op de 26e verdieping van het Maritim Hotelgebouw, direct aan het strand. Het biedt een geweldig panoramisch uitzicht op de zee, de rivier de Trave en Lübeck.
15% Actie 19-04-2026 - 02-05-2026
Het pand is een liefdevol gerenoveerd huisje Toscane met prive zwembad en tuin voor al fresco dineren, ideaal voor gezinnen en koppels op zoek naar ontspanning
10% Actie 02-05-2026 - 22-05-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Santa Margalida
5 slaapkamers, 6 badkamers, zwembad, sauna, jacuzzi, barbecue, buitentafel, uitzicht op zee.
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
Op loopafstand van duinen, strand en bruisend centrum van Renesse ligt deze luxe, vrijstaande vakantiebungalow. prachtig aangelegde, volledig omheinde tuin met zonnig terras.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 120€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 179€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 62% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
232€ voor 25 apr. - 02 mei
80€ Jaarlijks gemiddelde
42% voor 18 apr. - 25 apr.
46% Jaarlijks gemiddelde
Waar wil je nu naartoe als je op zoek bent naar een geschikte locatie voor een vakantiehuis in Europa? Waarschijnlijk kan je dan nog het allerbeste kijken naar het klimaat. Houd je van ongerepte natuur en niet al te hoge temperaturen? Dan zouden IJsland en Scandinavië wel eens geweldige plekken voor jou kunnen zijn. De ruige natuur is hier adembenemend mooi. Ben je een echte liefhebber van een vakantie in de bergen? Kijk dan vooral eens naar Zwitserland, Oostenrijk en Frankrijk. In deze landen kun je in de winter ook op heel veel plekken skiën en snowboarden. Maar prachtige bergen, meren en andere natuurgebieden vind je ook zeker in landen als Roemenië, Hongarije en Bulgarije. Meer behoefte aan flink wat zon en een ontspannen strandvakantie? De landen rondom de Middellandse Zee kunnen je dit beloven. Soms zelfs bijna het hele jaar door. Hier kan je heerlijk genieten van de warmte en de cultuur. Veel landen in Europa zijn ook geschikt om naartoe te gaan voor stedentrips. Met name landen als Duitsland en het Verenigd Koninkrijk hebben veel verschillende steden waar je zeker voor meerdere dagen naartoe kunt gaan. In deze landen kun je een cultureel bezoek aan een stad vaak goed combineren met uitstapjes naar natuurgebieden.
Europa is een fantastisch continent om naartoe te gaan met kinderen. Er zijn veel kindvriendelijke landen waar volop activiteiten te ondernemen zijn voor het hele gezin. Zo is Denemarken al vaker uitgeroepen tot het meest kindvriendelijke land van Europa. Als je hier je vakantiewoning in Europa boekt, kun je veel faciliteiten voor families verwachten. Ook zijn er veel musea, pretparken en natuurgebieden waar veel voor kinderen te doen is. Wil je als gezin op strandvakantie naar Europa? De zonnigste stranden vind je in het zuiden, in landen als Griekenland, Cyprus, Spanje en Portugal. Wil je wat koeler weer? Dan zit je in Frankrijk, België of Nederland doorgaans ook goed.
Als je verblijft in een vakantiehuis in Europa, dan ontkom je haast niet aan een culinaire vakantie. Elk land in Europa heeft zijn eigen keuken en invloeden. Geen een maaltijd zal hetzelfde zijn en er valt veel te ontdekken voor je smaakpapillen. Het voordeel is ook dat er altijd wel iets te krijgen is wat je lekker vindt. Toch zijn er wel wat overeenkomsten te ontdekken in de keukens. In het zuiden heeft de keuken veel mediterraanse invloeden. Denk aan olijfolie, knoflook, tomaten, vis en zeevruchten. In het midden van Europa wordt er veel vlees en wild gegeten. Vaak geserveerd met aardappelen en groenten. Van oudsher zijn de maaltijden hier steviger omdat het klimaat kouder is. Je kunt er dan ook veel stamppotten en stoofschotels krijgen. Helemaal in het noorden wordt er veel vlees, vis en roggebrood gegeten en zijn groenten en fruit minder verkrijgbaar.
Europa grenst in het oosten aan het continent Azië en ligt boven Afrika. In het westen en noorden wordt het omringd door water. Er zijn officieël 51 landen te vinden. Veel landen zijn met elkaar verbonden door een goed vervoersnetwerk. Zowel met de auto als het openbaar vervoer kun je tussen landen reizen.
In Europa zijn er 170.002 vakantiewoningen en vakantiehuizen beschikbaar vanaf 41 € per nacht. De gemiddelde prijs bedraagt 158 €.
Vakantieverblijven in Europa met Vakantie met hond, Tuin, Zwembad, Televisie en WiFi worden het vaakst geboekt.
In Europa zijn er 71.598 huisdiervriendelijke vakantieverblijven beschikbaar voor uw volgende vakantie.
In de maanden Januari, Februari en November vindt u de grootste selectie van beschikbare vakantiewoningen en huizen in Europa voor uw volgende vakantie.
Reisinspiratie in je inbox