Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.85 kilometer
0.85 kilometer
Supermarkt 1.8 kilometer
1.8 kilometer
Restaurant 1.8 kilometer
1.8 kilometer
Luchthaven 40 kilometer
40 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
56 Beoordelingen
Totale beoordeling
Marcus C.
Geweldige, rustige locatie met zeer behulpzame verhuurder Andreas: Omdat we ons helaas zelf hadden buitengesloten, heeft hij ons meteen op een onconventionele manier geholpen! In de badkamer was er geen föhn. Op aanvraag heeft Andreas meteen een nieuwe gebracht. Bij het uitchecken was de verhuurder ook flexibel. Het is een beetje jammer dat de hoge laurierhaag (bijna) elk uitzicht over het terrein van Orfano 1 onmogelijk maakt. We zouden de volgende keer het huis Orfano 2, 3 of 4 kiezen. Toch: totale balans zeer positief.
Melanie N.
We hadden een geweldig verblijf in het gezellige huisje. Alles was er wat we nodig hadden. Alles goed onderhouden. Vooral de tuin en het terras vonden we geweldig.
Donovan B.
Eens een mooie plek en een schone en verzorgde accommodatie
BastianK
Nette verhuurder, spreken geen Engels, maar dat heeft ons niet gestoord. Het huis was zoals beschreven en voor Griekse begrippen bovengemiddeld uitgerust. Positief te vermelden zijn de horren voor de ramen -> geen muggen in de slaapkamers. In 14 dagen 3 keer de handdoeken etc. gewisseld, dat is meer dan verwacht en daarom ook positief te vermelden. Geweldig vonden we ook de buitendouches, minder zand van het strand. Bij 2 kleine kinderen is er altijd overal zand zand zand ;o) Een huurauto is verplicht. Tot de volgende supermarkt in Koroni is het ongeveer 5 minuten. Tot Koroni stad ongeveer 10 minuten (hier kan je diverse lokale bezoeken). Het huisstrand, ongeveer 800m verwijderd, is met de auto goed bereikbaar. Te voet wilde ik de afstand bergop in de Griekse juli/augustus hitte niet lopen. Het strand heeft zand en vanaf 's ochtends zon, vanaf ongeveer 15:00-15:30 komt de schaduw, het is goed bezocht in het weekend maar het was nooit echt vol (midden in juli/augustus). Definitief een mooie hoek in Griekenland en een mooi vakantiehuis (altijd onder de overweging dat het Griekenland is) en dat zeg ik na meer dan 30 x Griekenlandvakantie.
J
doelmatig ingericht, zeer schoon vakantiehuis in rustige ligging met fantastisch uitzicht op de zee en de Mani op een omheind groot terrein; grote gesloten terras; te allen tijde zon- en schaduwplek aanwezig; aardige verhuurder
Contact
Bedrijf Jassu-Reisen GmbH
Dhr. J. Huerter
Gastheer sinds: 10-11-2020
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 6h
Contacttalen: Duits, Engels, Griechisch
Advertentienummer: 289963
Andere accommodaties van Dhr. J. Huerter
Aghia Triada, Peloponnesos, Griekenland
Aghia Triada, Peloponnesos, Griekenland
Aghia Triada, Peloponnesos, Griekenland
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Mystraki, Peloponnesos, Griekenland
Methoni, Peloponnesos, Griekenland
Methoni, Peloponnesos, Griekenland
Neem contact op
privé-website:
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Aghia Triada
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Griekenland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Peloponnesos
Advertentienummer: 289963
Laatst bijgewerkt: 04.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/289963.htm
«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Aghia Triada» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 56 gegeven Beoordelingen.