Terug
Zoeken

Sea Lodge in Zandvoort bij Noordzeestrand

Max.  4  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



100% Aanbeveling

10 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(smart TV)), open keuken(kokend waterkraan, koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), overloop)

tuinmeubilair

Deze moderne, vrijstaande Sea Lodges op de begane grond bevinden zich bij Sea Lodges Zandvoort. De lodges zijn stijlvol ingericht en beschikken over een lichte woonkamer met smart-tv en een gezellige eethoek. De open keuken is volledig uitgerust.

Elke lodge heeft twee slaapkamers, beide ingericht met eenpersoons boxspringbedden in een tweepersoonsopstelling, en elke kamer heeft een eigen badkamer met douche en toilet.

Geniet van uw tijd buiten in de tuin met het aanwezige tuinmeubilair voor een ontspannen ervaring. Sea Lodges Zandvoort is een park met weinig autoverkeer, wat betekent dat auto's niet direct bij de lodge geparkeerd kunnen worden. Eén auto kan geparkeerd worden op de centrale parkeerplaats, terwijl extra voertuigen geparkeerd kunnen worden op de openbare strandparkeerplaats (tegen betaling).

Alleen honden (max. 1 per lodge) zijn toegestaan.

Sea Lodges Zandvoort biedt ook lodges voor 4 tot 18 personen, met opties op de begane grond of met een tweede verdieping.

Let op:

- Van 25 t/m 28 juni 2026 vindt het Luminosity Festival plaats in de buurt van het park, waardoor het mogelijk drukker is dan normaal. Er geldt een aanbetaling van € 400 voor accommodaties voor 4 personen en € 700 voor accommodaties voor meer dan 4 personen. Deze aanbetaling is van toepassing op alle gasten, ook als u het festival niet bezoekt. Zorg ervoor dat uw IBAN is ingevoerd onder "Mijn gegevens" voor de terugbetaling na uw verblijf.

Inrichting

Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Parkeren

Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Vakantiepark Sea Lodges Zandvoort is een uniek, autoluw vakantiepark dat in de zomer van 2019 haar poorten opent. Het ligt op nog geen 100 m. van het Noordzeestrand. Het gezellige centrum van Zandvoort ligt op ca. 2,5 km. Hier kunt u terecht voor diverse winkeltjes, restaurantjes, terrasjes en een casino. Een perfecte combinatie van natuur, avontuur en ontspanning. Niet alleen het strand met diverse hippe beachclubs of de 5 km. lange boulevard, maar ook het naastgelegen wereldberoemde circuit van Zandvoort dienen als achtergrond van uw vakantie.

Op Sea Lodges Zandvoort vindt u 100 trendy en luxe lodges van vier tot maar liefst achttien personen in diverse uitvoeringen. Op het vakantiepark zijn tevens diverse faciliteiten. Zo is er een minimarkt, voor de dagelijkse kleine boodschappen zoals verse broodjes, een gezellige brasserie, de mogelijkheid om maaltijden af te halen, fietsverhuur (geen elektrische fietsen) en er zijn diverse speelplekken voor uw kinderen. In de schoolvakanties is er tevens een animatieprogramma. Ook voor uw viervoeter is Sea Lodges Zandvoort een prima bestemming; In Bloemendaal aan Zee (1,5 km., ook lopend prima te bereiken) mag u bij strand Parnassia het gehele jaar met de hond het strand op.

Vanaf het vakantiepark loopt u zo het Noord-Hollandse duingebied in en ook het strand bevindt zich op slechts een steenworp afstand (100 m. vanaf de ingang van het park). In de zomermaanden vindt u hier veel gezellige strandpaviljoens waar u heerlijk kunt eten, chillen en genieten van zon, zee en strand. Er zijn talloze activiteiten op het strand te beleven. En als u echt eens iets anders wil doen, dan is een bezoek aan het naastgelegen circuit of de Golfclub The Dunes een aanrader. Er zijn op het circuit diverse evenementen. Van historische autoraces tot aan de Zandvoort Circuitrun en wellicht binnenkort wel de Formule 1?

Zandvoort aan Zee, ook wel Amsterdam Beach genoemd vanwege de populariteit onder de Amsterdammers, is het hele jaar door een ideale bestemming voor jong en oud. Maak een herfstwandeling op het strand en bezoek een hip strandfeest in de zomer. Zandvoort staat bekend om haar vele watersportmogelijkheden. In de nabije omgeving zijn er ook diverse wandel- en fietsroutes. De omgeving leent zich prima voor het verkennen per fiets. Het vakantiepark is ook een ideale uitvalsbasis voor uitstapjes in de omgeving. Zo ligt de stad Haarlem op nog geen 10 kilometer afstand. En natuurlijk mag een bezoek aan Amsterdam niet ontbreken. Dit kan natuurlijk met de auto, maar het openbaar vervoer is veel eenvoudiger en u stapt uit in het centrum van Amsterdam. Niet ver van de ingang van het park bevindt zich een bushalte. Het treinstation van Zandvoort ligt op ca. 1,5 km. Een bezoek aan de gezellige kaasstad Alkmaar is ook de moeite waard.

Verder zijn er in de omgeving diverse natuurgebieden, musea en uitjes voor de kinderen voorhanden. Voor ieder wat wils. Sea Lodges Zandvoort; een veelzijdige bestemming en een ideale combinatie van zon, zee, strand, natuur, cultuur en avontuur.

In verband met de huidige COVID-19 situatie is de gezamenlijke ruimte in de Coffee Camp (NL-2041-24) gesloten

Animatieprogramma tijdens de schoolvakanties.

Huisdieren mogen niet alleen in de lodge worden achtergelaten. Honden dienen te zijn aangelijnd en u heeft een opruimplicht. Huisdieren, anders dan honden, zijn niet toegestaan op het park.

Voorkeurskosten (specifieke lodge, twee lodges naast elkaar etc) € 25 per boeking. Voorkeuren zijn altijd op aanvraag te boeken.

Sea Lodges Zandvoort aan Zee is een autoluw vakantiepark. Op wisseldagen mag u met uw auto het park op om de bagage in- en uit te laden. Alleen bij de mindervalide uitvoering mag u de auto bij de lodge parkeren. Per boeking kunt u één auto op de centrale parkeerplaats van het park parkeren.

Groepen anders dan samenreizende gezinnen zijn alleen op aanvraag mogelijk. Neemt u hiervoor contact op met ons customer service center. Indien akkoord, kan er een borg van € 100 per persoon worden verlangd. Groepen jongeren, waarbij alle reizigers jonger zijn dan 22 jaar (op het moment van boeken) zijn niet toegestaan.

In verband met het Luminosity Festival tijdens de periode van 22-6-2022 t/m 26-6-2022 geldt er een verplichte waarborg van € 400 of €700. Deze borg dient voor verblijf aan het park overgemaakt te zijn.


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 6/dier/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


67 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Marion Reichardt

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Alles was perfect georganiseerd en de service was uitstekend 👍

Jessica Di Salvo

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Een heel fijn huis, gelegen in een complex vlakbij het strand en op loopafstand van het oude centrum van Zandvoort. Het huis is uitstekend uitgerust en heeft alles wat je nodig hebt.

Florian Winter

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Inchecken een uur vertraagd
Stank in huis
Vuil op de vloer, in de besteklade, op het fornuis, in de badkamer
Haar op de bedden
Gele vlekken op de lakens
Schilderwerk/schilderwerk dat de geur nog erger maakte

Jessica Di Salvo

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een heel fijn huis, gelegen in een complex vlakbij het strand en op loopafstand van het oude centrum van Zandvoort. Het huis is uitstekend uitgerust en heeft alles wat je nodig hebt.

Florian Winter

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Inchecken een uur vertraagd
Stank in huis
Vuil op de vloer, in de besteklade, op het fornuis, in de badkamer
Haar op de bedden
Gele vlekken op de lakens
Schilderwerk/schilderwerk dat de geur nog erger maakte

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 316315

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 316315

Laatst bijgewerkt: 01.04.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316315.htm


«Sea Lodge in Zandvoort bij Noordzeestrand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 67 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat