Waar is het mooiste aan de Oostzee?
Als u Oostzee bezoekt, moet u zeker de plaatsen Fehmarn, Rügen en Usedom bezoeken. Hier kunt u wandelen in ongerepte natuur, genieten van de regionale keuken en ontspannen dagen doorbrengen op idyllische locaties.
Appartement Nachtstern met 2 slaapkamers
gezellig appartement Nachtstern op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Bijzonder duurzaam
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
Exclusief vakantiehuis met rieten dak! Direct aan het brede, fijne zandstrand! Internet, 3 slaapkamers, open haard, fietsen, sauna, complete keuken ...
Zeer duurzaam
Appartement "Wind" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie.
Comfortabel vakantiehuis met zeezicht op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Schönhagen met WLAN en omheind terrein
Vakantiehuis aan de Lagune van Szczecin in Mönkebude /M-V
Zeer duurzaam
FH "Strandräuber", hek, open haard, 5 personen, dichtbij het strand, 2 fietsen, W-LAN
Duurzaam
Gezinsvriendelijk en comfortabel 2-kamerappartement met terras en uitzicht op de lagune voor 2-4 personen, 56 m² woonoppervlak. Vaatwasser, wasmachine, gratis WiFi.
Zeer duurzaam
Huisje met rieten dak Landlust
Idyllisch rietgedekt vakwerkhuis uit 1850 op een afgelegen locatie met grote tuin nabij de Oostzee.
Duurzaam
****Wellness Penthouse Zeezicht
Luxe penthouse aan het strand. Met droomuitzicht & zwembad. Eigen warmtecabine met zeezicht, houtkachel, wintertuin, internet, 2 fietsen, eigen strandstoel!!
Kindvriendelijk vakantiehuis met verzorgde tuin en veel ruimte in het groen, infrarood sauna, elektrische open haard, 1500 m naar het water, huisdieren welkom! Je kunt de zee zien en ruiken!
Zeer duurzaam
Charmant huisje ingericht met romantische flair, midden in een grote tuin, omgeven door rust, een plek om je goed te voelen en aan te komen.
Zeer duurzaam
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Duurzaam
Huis in gezellige stijl, gezinsvriendelijk, met sauna & open haard, prachtige grote groene tuin en slechts 500m naar het strand!
Duurzaam
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van Villa Beatrice, 100 m², met een loggia met uitzicht op zee, op ongeveer 200 m van het strand,
Bijzonder duurzaam
moderne FeWo direct aan het Oostzeezandstrand met zeezicht, aan de strandpromenade tot 5 personen met WLAN
Vakantiehuis in Kiel-Schilksee/ Olympiazentrum
Vakantiewoning Oostzeezicht Barendorf
Prachtig uitzicht op de Oostzee, dicht bij het strand, op het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, TV met internet. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
Am Krabbenort Fewo 1: 75 m², 2 slaapkamers, voor maximaal 4 personen.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sellin
De "Parkresidenz Concordia" met compleet ingerichte comfort-vakantiewoningen met balkon of terras ligt aan de bosrand en toch centraal in het Oostzeebad Sellin.
Oostzee vakantie appartement 'Schilderij
NIEUWE KEUKEN / in 'Residence Kormoran'. Mooie en gezellige vakantiewoning -met veel foto's- op de begane grond van een huis met 8 appartementen in een beschermd complex (slagboom).
Duurzaam
Appartement "Water" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie, met dakterras van 40m².
Comfortabele studio met uitzicht op de lagune voor 2-4 personen, 33 m² woonoppervlak. Kitchenette met vaatwasser. In het historisch gerenoveerde landhuis van Blengow. Gratis WLAN.
Duurzaam
Vakantiehuis aan het Oostzeestrand, WLAN!
Zeer dicht bij het strand en toch rustig gelegen vakantiehuis aan de prachtige Oostzee! prachtige Oostzee!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 76€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
98€ voor 31 jan. - 07 feb.
96€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 31 jan. - 07 feb.
52% Jaarlijks gemiddelde
Als u Oostzee bezoekt, moet u zeker de plaatsen Fehmarn, Rügen en Usedom bezoeken. Hier kunt u wandelen in ongerepte natuur, genieten van de regionale keuken en ontspannen dagen doorbrengen op idyllische locaties.
Vanaf 34 € kunt u onze accommodaties aan de Oostzee boeken en gemiddeld 87 m² (vakantiehuizen) en 58 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Usedom of Kieler Bucht. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Oostzee raden wij u Strandvilla Hohensee, HOLIDAY VILLAGE 39c+STRANDMAND en HOLIDAY VILLAGE 39b +STRANDBasket aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Aan de Oostzee zijn er 13.564 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Rügen, Ostholstein en Lübecker Bucht.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.