Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Vakantiehuis "Dünennest" in Dornum-Nessmersiel, 75m², geschikt voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Onze liefdevol ingerichte, centraal gelegen vakantiewoning biedt een open haard en 2 dakterrassen en kan geboekt worden voor maximaal 8 personen. Honden zijn van harte welkom.
Middenwoning in het centrum van Carolinensiel in een doodlopende straat. 80 m² met plaats voor 6 personen en een klein kind. WLAN, Sky Sport gratis Huisdieren toegestaan
10% Last minute
Vakantiehuizen Deichkieker H10 en L7
Goed uitgeruste, vrijstaande, gezinsvriendelijke vakantiehuizen aan het strand met open haard in Eckwarderhörne. L 7 tot 5, H 10 tot 6 personen. Nu ook met WLAN.
Vakantiehuis in het Noordzeebad Schillig - vrijstaand - rustig - centraal 200 m van het strand
Vakantiehuis Ockenfels- Stockentenweg
Rookvrij huis in een doodlopende straat. WLAN WAlBOX Renovatie in 2022, oplevering mei 2022
30% Last minute
Ons vakantiehuis in Hooksiel met een prachtige tuin ligt in de directe omgeving van de dijk, het strand en het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee.
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
Vakantiewoning MÖWE in Hooksiel
Vakantiewoning MÖWE op de bovenverdieping en zolder: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het balkon, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 2 slaapkamers
10% Last minute
Licht appartement op de begane grond met terras
Lichte gelijkvloerse vakantiewoning met zonnig terras - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
10% Last minute 22-10-2026 - 01-11-2026
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 2
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
33% Actie 20-12-2026 - 27-12-2026
Vakantiehuis "Bij Heike 3" in Zetel, Noordzee, 100 m², 7 personen, 4 kamers.
Reethus in de Sünn: 150 m², 3 slaapkamers. voor 2-6 personen beneden drempelvrij, senioren. Huisdier
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
nieuw ruim vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden)
Vakantiewoning in het Friese Huis
gezellige flat de flat is 8 km van de kust, we hebben een kleine bakkerij ongeveer 100m kunt u lopen. je kunt alles snel bereiken winkelvoorzieningen
Appartement Wattwurm in Haus Wattenkieker
Gezellig appartement op de begane grond in Gästehaus Wattenkieker met terras en tuin. WLAN. Honden zijn welkom.
Vakantiewoning " up Eck " met omheinde tuin Oost-Friesland Schwerinsdorf
Vakantie tot 14 personen, sauna, afgesloten terrein, honden welkom, paardrijvakantie, grote trampoline
Noordzeekasteel (tot 16 pers.)
Het vriendelijke grote familiehuis met uitgebreide voorzieningen en enkele extra's (open haard, barbecueterras en springkussen) nabij de Noordzee. Honden welkom.
Vakantieappartement Strohhus Hooksiel aan de Noordzee, 65m², 1 woonkamer met keuken, 1 slaapkamer, 1 kinderkamer, 1 badkamer voor max. 4 personen.
"Residence Horumersiel - Appartement 2"
3 slaapkamers met TV, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, toplocatie, drempelvrij
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
130€ voor 24 okt. - 31 okt.
145€ Jaarlijks gemiddelde
52% voor 24 okt. - 31 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.193 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox