Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 36 € voor één nacht.
Ferienhaus Maria in Norddeich TYP C
erienhaus Maria in Norddeich TYPE C 40m² vakantiewoning voor max. 3 personen Norddeicher Straße 260, 26506 Norden
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
Duurzaam
Rijtjeshuis nabij kuurcentrum, 2 badkamers
Rijtjeshuis, rustig, centraal gelegen, 2 badkamers waarvan één badkamer geschikt voor senioren
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Boot ●Gastentoilet ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
FeWo met 2 slaapkamers - compleet
FeWo met 2 slaapkamers en 2 tweepersoonsbedden + WLAN - in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd - alles nieuw - vanaf 25 mei te huur
-7% Korting 22-12-2025 - 05-01-2026
Ruim Fries huis half, prachtig molenpand, ideaal om onze Noordzeekust en het land tussen de zeeën te beleven! Pure natuurbeleving!
Duurzaam
Vakantiehuis Ulferts aan het Timmeler Meer
Zeer mooi vakantiehuis direct aan het Timmeler Meer
Vakantiehuis aan de Noordzee in Burhave op het Noordzeeschiereiland Butjadingen voor 5 personen met open haard
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
Zeer duurzaam
Droom vakantiehuis aan de zuidelijke Noordzee . Geweldige gezinsvriendelijke locatie! Op 85m² met 3 slaapkamers kunnen 6 volwassenen, een peuter en max. 2 honden genieten van een geweldige vakantie!
Welkom in vakantiehuis Kolibri in Neßmersiel aan de prachtige Noordzeekust! Aankomen - je goed voelen - ontspannen - genieten van je vakantie
Noordzee Oase Pethan met Sauna
Comfortabel niet-rokers huis met sauna en 2 aparte appartementen á ca. 60 m² voor max. 8 personen + baby. Onze huurprijs is per appartement en voor 2 volwassenen + hun kinderen < 16 jaar.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Borkum
Vakantiewoning in Friese stijl van de familie Berg: kinderen welkom, huisdieren op aanvraag. Niet-rokers, 2 slaapkamers, grote woonkamer, grote keuken, gerenoveerd in 2019.
Vakantiewoning aan zee, Whg. Gröde
Whg. Gröde voor 2 p Deze gezellige flat heeft een woonoppervlakte van 25 m². Er is een futonbed in de kleine aparte slaapkamer. De woonkamer heeft een geïntegreerde keuken, een eethoek en een zithoek.
Het in juli 2020 voltooide, rustig gelegen vakantiehuis Neßmerdiek ligt op een perceel van 460 m² in de kustplaats Neßmersiel.
Kindvriendelijke vakantiewoning van hoge kwaliteit, smaakvol ingericht en technisch up-to-date.
Duurzaam
comfortabel vakantiehuis tussen St. Peter-Ording en Büsum, 5 min. lopen naar het strand, 3 slaapkamers, sauna, houtkachel, WiFi, overdekt terras, grote tuin, gerenoveerd in 2020
"Hus Utspann" in Büsum: vakantiehuis met 67 m² woonoppervlakte, plaats voor 5 personen en 2 kamers.
Hallo en welkom :-) Onze vakantiewoning **** ligt op ca. 70m van de Noordzee, weg van de drukte, met een fantastisch uitzicht en royaal uitgerust.
Ons oude gebouw - helemaal nieuw van binnen: Vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden).
Zeer duurzaam
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
-15% Korting 16-11-2025 - 21-12-2025
Zeer duurzaam
Vakantiehuis onder riet aan de Noordzee bij St. Peter-Ording
☀ Franziskahus in Carolinensiel ⛱
Comfortabele, kindvriendelijke vakantiewoning met sauna, 3 slaapkamers, 2 badkamers, wi-fi, tuin en barbecue.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 74€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
78€ voor 06 dec. - 13 dec.
109€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 06 dec. - 13 dec.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 36 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Dithmarschen, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 6.919 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.