Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Friesenliebe Het huis met hart
Liefdevol ingericht Noordzee-vakantiehuis met plaats voor maximaal 6 personen nabij Greetsiel.
15% Last minute
Het vakantiehuis heeft ca. 99m² met 2 slaapkamers, twee badkamers met douche/wc, twee keukens en twee woonkamers met slaapbank op de begane grond en u heeft uw hele huis voor uzelf.
10% Last minute 28-09-2026 - 03-10-2026
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Woonkamer met open haard, slaapkamer, kinderkamer, eetkamer, keuken en badkamer incl. grote tuin
Uitnodigend appartement met zonnig balkon
Uitnodigende vakantiewoning met zonnig balkon - mooie inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
10% Last minute 28-09-2026 - 04-10-2026
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
Vakantiewoning aan zee, Whg. Gröde
Whg. Gröde voor 2 p Deze gezellige flat heeft een woonoppervlakte van 25 m². Er is een futonbed in de kleine aparte slaapkamer. De woonkamer heeft een geïntegreerde keuken, een eethoek en een zithoek.
De liefdevol ingerichte vakantiewoning Marsch & mehr is rustig en idyllisch gelegen in de Südermarsch. De ideale plek om te ontspannen.
Vakantiehuis "Harletraum" *** DTV
Carolinensiel - Harlesiel / dicht bij het strand / volledig gerenoveerd in 2019!
Aan het strand gelegen, comfortabele vakantiehuizen (80 m²), sommige met open haard en sauna, zijn uitgerust voor 4 tot 8 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers met douche en een wasmachine.
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
Vakantiewoning Horenkamp AM DEICH OG
Uw goede adres voor uw vakantie aan de Noordzee
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
10% Actie 28-09-2026 - 16-12-2027
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Vakantiehuis Maja in Negenmeerten biedt ruimte aan 4 personen op 60m² met 4 kamers, hal en badkamer.
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Vakantiehuis om je goed te voelen in een absoluut rustige ligging - 3 slaapkamers - 2 badkamers - grote tuin - wifi
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Comfortabel en kindvriendelijk rijtjeshuis voor een goed gevoel, in Wangerland-Hooksiel, met veel recreatiemogelijkheden in de nabije omgeving.
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
HAUS STRANDLEBEN...mit Strandkorb* (met strandstoel)
Modern, kindvriendelijk huis voor 2-7 personen, centraal en dicht bij het strand (200m), gratis W-LAN, 3 slaapkamers, ruime woonkamer met keuken, zonneterras, handkar
10% Last minute 02-10-2026 - 12-10-2026
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Vakantiehuis, zuidwest terras, 2 slaapkamers, rustige ligging, goede winkelmogelijkheden, dicht bij het strand, dicht bij de stad, gezellig, gerenoveerd 2017, nieuwe keuken, 2 fietsen, parkeerplaats bij het huis
Comfortabel vakantiehuis met serre, garage en omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
"Seepark Loft" in Seepark Hooksiel
Moderne, lichte en gezellige flat op optimale locatie
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
127€ voor 03 okt. - 10 okt.
87€ Jaarlijks gemiddelde
37% voor 03 okt. - 10 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.524 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox