Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Nordseehus Sandkorn | Hooksiel
Vakantiehuis Nordseehus Sandkorn in Wangerland, 70 m², 2 kamers, max. 4 personen.
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Wintertuin ●Boot ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Verzorgd vakantiehuis aan het meer met kano. Comfortabel, gelijkvloers huis met uitzicht op het meer. WLAN - Allergievriendelijk huis - Gezinsvriendelijk - Geschikt voor senioren - Niet-roken -..
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Vakantiebungalow voor max. 4 personen in Tossens/Butjadingen aan de prachtige Jadebaai - UNESCO Werelderfgoed Waddenzee (Duitse Noordzeekust), omheind, met afsluitbare tuinpoort.
Lütje Huus Carolinensiel Harlesiel
met overdekt terras op het zuiden, tuin, rolluiken, 2 slaapkamers. Beste rustige cul-de-sac locatie.
15% Last minute 10-10-2026 - 18-10-2026
Vakantiehuis Helga-Mühlenblick
Halfvrijstaande woning met mooie tuin en garage in het molengezicht, 2 badkamers, 2 slaapkamers, gratis wifi ...
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
15% Last minute
Gezellig appartement aan een dijk met aparte ingang, tuin, tuinmeubelen en parkeerplaats
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
15% Last minute 06-10-2026 - 07-10-2026
Reethus in de Sünn: 150 m², 3 slaapkamers. voor 2-6 personen beneden drempelvrij, senioren. Huisdier
Friedrichskoog 100m zum Strand
Vakantiehuis met sauna en open haard voor 4 personen plus klein kind in een rustige doodlopende straat met toegang tot het 150m verderop gelegen strand Huisdieren toegestaan
10% Last minute 11-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Ockenfels- Stockentenweg
Rookvrij huis in een doodlopende straat. WLAN WAlBOX Renovatie in 2022, oplevering mei 2022
30% Last minute
Ons strandhuisje aan het zwemmeer
Vrijstaande comfort vakantiewoning. Afgelegen terrein. 6-7 personen. Direct bij het zwemmeer. 3 slaapkamers. 2 badkamers. 2 WC'S. Groot terras. Veel extra's inbegrepen in de prijs
"Kapitänshus" in het Seepark Hooksiel
Aan de hoogste eisen kan hier worden voldaan: 3 slaapkamers, 2 badkamers, zonneterras, eigen sauna, houtkachel - vakantiehuis op een prachtige locatie
FEWO * Windlicht 2.Dachgeschoss *
Vakantiewoning " Windlicht 2.Dachgeschoss " in Haus Sonneneck
Ferienwohnung A Familie Höfner
Vakantiewoning A Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland. Vakantiewoning aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantiewoningen op een rustige locatie.
gerenoveerd in 2015 en volledig nieuw, ingericht naar een hoge standaard en met aandacht voor detail. Een houten terras met tuin en een parkeerplaats voor het huis maken het gevoel van welzijn compleet.
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
10% Last minute 06-10-2026 - 20-10-2026
is rustig gelegen in een typisch Oost-Fries dorpje op ca. 8 km van de "Noordzeebadplaats Carolinensiel". Het vrijstaande huis biedt een groot, overdekt terras met een prachtige tuin.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 21% vrij
129€ voor 10 okt. - 17 okt.
82€ Jaarlijks gemiddelde
37% voor 10 okt. - 17 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.261 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox