Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Het grote exclusieve vakantiehuis over 2 verdiepingen, met 2 badkamers, sauna, houtkachel, W-LAN, ligt tussen Büsum en St. Peter Ording in een kleine rustige vakantiehuis nederzetting.
Vakantiehuis voor 13 personen nabij de Noordzee op een rustige locatie. Perfect voor grote gezinnen en grote groepen. Huis volledig gerenoveerd in 2022
Meermaals bekroond vakantiehuis met verwarmde serre voor 2 personen, drempelvrij gecertificeerd, Honden zijn welkom, eigendom volledig omheind
Vakantiehuis Finger in Carolinensiel
In de periode vanaf (afhankelijk van het weer) is de huurprijs inclusief een premium strandstoel op het strand van Carolinensiel-Harlesiel WLAN vanaf oktober 2018.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornumersiel
10% Actie 10-01-2027 - 19-06-2027
FeWo Anna kortstondig vrij nu boeken
LAGE - LAGE - LAGE Anna - Parel van de Noordzee 2 kamer appartement in Hooksiel; rustige ligging in het centrum 52 m², ideaal voor max. 3 personen met parkeerplaats, zuidbalkon, wifi
Friedrichskoog 100m zum Strand
Vakantiehuis met sauna en open haard voor 4 personen plus klein kind in een rustige doodlopende straat met toegang tot het 150m verderop gelegen strand Huisdieren toegestaan
Duurzaam
Haus Hansekogge, Wohnung Spiekeroog 2
Vakantieappartement op de 1e verdieping met terras en sauna in de tuin voor 2 volwassenen.
Vakantie aan de Noordzee in mooi huis met grote tuin & centrale ligging
10% Vroeg 25-01-2027 - 30-07-2028
Vakantiewoning in het Friese Huis
gezellige flat de flat is 8 km van de kust, we hebben een kleine bakkerij ongeveer 100m kunt u lopen. je kunt alles snel bereiken winkelvoorzieningen
Douanier in het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
"Haus Antje - Wg. 4" 3 slaapkamers, 2 badkamers
3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 bedden (waarvan 2 tweepersoons), sauna, warmtecabine, zonnebalkon
Gloednieuwe (dec. 2018), gezellige feel-good vakantiewoning Möve Meerblick op een oppervlakte van 80 m². 2 slaapkamers, een grote woonkamer, sauna en uitzicht op zee vanuit alle kamers
Ons stijlvolle en lichtovergoten vakantiehuis met whirlpool, houtkachel en direct uitzicht op de Noordzeedijk staat garant voor een rustgevende en ontspannen vakantietijd
Duurzaam
14% Last minute 09-08-2026 - 21-08-2026
Als u op zoek bent naar rust, dan bent u in Efkebüll aan het juiste adres. Onze gezellige vakantiewoning bevindt zich op de eerste verdieping met een weids uitzicht over de velden.
Ferienhaus Ockenfels Deichliebe Haus 2
Vakantiehuis Ockenfels Deichliebe Haus 2 in Dornum, 200m² voor maximaal 7 personen, 4 kamers.
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
Met de typisch Oost-Friese "Moin" heten wij u van harte welkom in ons vakantiehuis Kluntjekaat.
Duurzaam
Huis Wattläufer - Appartement 1
Rustig gelegen vakantiehuis in het vakantiedorp Sehestedt - Noordzee
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
nieuw ruim vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden)
Zeer duurzaam
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Huis Poseidon Appartement "Krabbe" boven
Voormalig kapiteinshuis op een toplocatie in Harlesiel met uitzicht op de jachthaven. Uw feel-good plek bij het strand. Aparte ingang.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 132€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
155€ voor 01 aug. - 08 aug.
92€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 01 aug. - 08 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.835 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox