Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Bijzonder duurzaam
Vakantie tot 14 personen, sauna, afgesloten terrein, honden welkom, paardrijvakantie, grote trampoline
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
Vakantiehuis Halfvrijstaand huis direct aan de dijk in Neßmersiel
Zeer duurzaam
HAUS STRANDLEBEN...mit Strandkorb* (met strandstoel)
Modern, kindvriendelijk huis voor 2-7 personen, centraal en dicht bij het strand (200m), gratis W-LAN, 3 slaapkamers, ruime woonkamer met keuken, zonneterras, handkar
Zeer duurzaam
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Duurzaam
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
Zeer duurzaam
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
Bungalow, drempelvrij, ca. 50 m², omheind tuinperceel/terras, ontworpen als een atrium, afgelegen, toegankelijk via een tuindeur. Rustig maar centraal gelegen.
Duurzaam
Geniet van het Lavendelhaus op Föhr, 110m² voor maximaal 6 gasten.
FeWo Evers Am Kurzentrum.flat 1
Vakantiewoning direct aan het kuurcentrum. 2015 gerenoveerde, lichte, goed uitgeruste vakantiewoning in een centrale verkeersarme woonwijk.
Vakantiehuis aan de Noordzee in Burhave op het Noordzeeschiereiland Butjadingen voor 5 personen met open haard
tot -20% Korting 21-12-2025 - 30-12-2025
Vakantiehuis met 3 slaapkamers voor 6 personen (alle slaapkamers met TV), sauna in het huis, 2 badkamers, 2 parkeerplaatsen bij het huis, tuin, saunatuin, ligstoelen en nog veel meer
Duurzaam
Vakantiehuis met tuin voor 4 personen. WiFi, niet-rokers, allergievriendelijk, dus geen huisdieren toegestaan. Halfvrijstaand huis, garage, einde van doodlopende straat
tot -20% Korting 21-12-2025 - 11-01-2026
Het in juli 2020 voltooide, rustig gelegen vakantiehuis Neßmerdiek ligt op een perceel van 460 m² in de kustplaats Neßmersiel.
Vakantiewoning STEUERMANN in Werdum
Vakantiewoning STEUERMANN. Gezellig zolderappartement met beschut balkon in het luchtkuuroord Werdum, in de buurt van het populaire dierenpark.
Zeer duurzaam
... zo dicht bij de zee.., Vakantiewoning op slechts 30 m van het zandstrand, prachtig uitzicht vanaf het balkon op boulevard, strand en zee, grote woonkamer, nieuwe badkamer en aparte keuken.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Borkum
Vakantiewoning in Friese stijl van de familie Berg: kinderen welkom, huisdieren op aanvraag. Niet-rokers, 2 slaapkamers, grote woonkamer, grote keuken, gerenoveerd in 2019.
Rookvrij vakantiehuis met tuin
Rookvrij vakantiehuis met kleine tuin, terras en barbecuehoek. Het lichte en comfortabele huis ligt in een rustige woonwijk en nodigt u uit om een ontspannende tijd aan de Noordzee door te brengen.
Vakantiewoning " up Eck " met omheinde tuin Oost-Friesland Schwerinsdorf
FeWo met 2 slaapkamers - compleet
FeWo met 2 slaapkamers en 2 tweepersoonsbedden + WLAN - in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd - alles nieuw - vanaf 25 mei te huur
-7% Korting 22-12-2025 - 05-01-2026
Vakantiewoning EBBE in Carolinensiel
Lichte, ruime benedenwoning voor 4 (max. 5) personen in Wittmund-Carolinensiel. Honden zijn van harte welkom.
Zeer duurzaam
Hallo en welkom :-) Onze vakantiewoning **** ligt op ca. 70m van de Noordzee, weg van de drukte, met een fantastisch uitzicht en royaal uitgerust.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 74€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
137€ voor 27 dec. - 03 jan.
108€ Jaarlijks gemiddelde
21% voor 27 dec. - 03 jan.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Jadebusen, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 6.722 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.