Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Dünenblick: Vakantieappartement op Borkum, 64m², 2 kamers, max. 2 personen.
StrandschneckenHaus Appartement 4
Een paar minuten lopen van het zandstrand en het centrum van Duhnen. Gezellige, comfortabele vakantiewoning met lichtovergoten woonkamer.
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Haus Weitblick: 85m², 3 kamers, max. 6 personen, in Wurster Noordzeekust.
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Duurzaam
10% Actie 18-09-2026 - 22-09-2026
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
10% Last minute
In de buurt van de kust en de zee, liefdevol ingerichte vakantiewoning op een rustige locatie, incl. 3 fietsen, WLAN-gebruik. Restaurant op 100m afstand. Geschikt voor mensen met een allergie
Duurzaam
Appartement Corina in Norddeich Port
Vakantiewoning Corina in Norddeich (luchtkuuroord) Allergievriendelijk (geen honden toegestaan) Onze vakantiewoning ligt direct in Norddeich.
Bijzonder duurzaam
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een ruime woon-eetkamer en directe toegang tot de weide aan de zomerdijk.
Zeer duurzaam
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
15% Last minute 19-09-2026 - 23-09-2026
Vakantiewoning Adlerhorst-Norddeich
De vakantiewoning Adlerhorst ligt op de eerste verdieping in het vakantiecomplex Nordseestern direct aan de dijk, alles op loopafstand met parkeergelegenheid voor de deur.
Ons strandhuisje aan het zwemmeer
Vrijstaande comfort vakantiewoning. Afgelegen terrein. 6-7 personen. Direct bij het zwemmeer. 3 slaapkamers. 2 badkamers. 2 WC'S. Groot terras. Veel extra's inbegrepen in de prijs
Duurzaam
Vakantiehuis Carolinennest ****
Carolinensiel, Schifferweg 2a TOP-uitrusting, super ligging WLAN, PP, was inbegrepen Last-minute 5-12.7.26 10%
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning aan de Eeuwige Zee
Gezellige woning voor 2 personen met uitzicht op de natuur.... **Dicht bij de kust, zwemmeer, rust, ontspanning** het Ewige Meer direct in het dorp, gratis wifi
Zeer duurzaam
Hamburger Hallig, Huis Halligblick
Klein maar fijn. Gezellige vakantiewoning van 26 m².
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Vakantie op een familieboerderij met honden, katten, vee en paarden.
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Duurzaam
Huis Halligblick / Vakantie aan zee
Haus Halligblick ligt op ongeveer 300 meter van de zee Acht vakantiewoningen en een vakantiehuis zijn in dit prachtige gebied.
Welkom in ons familievriendelijke en gezellige "Ferienhaus Maren" in Neßmersiel ! Rustige centrale ligging in een doodlopende straat ca. 250m "achter`m oude dijk".
15% Actie 19-09-2026 - 30-09-2026
Haus Strandgut in Wangerland: 60m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen.
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
128€ voor 19 sep. - 26 sep.
86€ Jaarlijks gemiddelde
32% voor 19 sep. - 26 sep.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.346 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox