Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Gezellig vakantiehuis Eisvogel in Geestland, 68m² woonoppervlak, max. 3 personen.
Zeer duurzaam
Halfvrijstaande vakantiewoning in Greetsiel met elk 95m² woonoppervlak
Strandhuis, sauna, open haard geweldige locatie
Strandhuis 4 slaapkamers, 2-6 pers., 110 m², sauna, open haard. 1. Rij op de dijk. Tussen St. Peter Ording en Büsum. Rustige kleine vakantiehuis nederzetting. WLAN. Hond toegestaan op aanvraag.
Vakantiehuis "Harletraum" *** DTV
Carolinensiel - Harlesiel / dicht bij het strand / volledig gerenoveerd in 2019!
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een mooi, groot terras, een echte zomerkamer, rustig gelegen nodigt het uit tot ontspanning.
Zeer duurzaam
Het lichte en gezinsvriendelijke huis half ligt midden in het zogenaamde 'rustige dorp' Sankt Peter-Ording, direct naast de in de 13e eeuw gebouwde Sint-Pieterskerk.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornum
10% Actie 07-09-2026 - 16-12-2027
Helder en vriendelijk vakantiehuis met omheinde tuin, pas gerenoveerde badkamer met vloerverwarming en nieuwe matrassen.
Strandnixe 3-Zimmer Strandwohnung Döse
Ruime, gezellige en liefdevol ingerichte 3-kamer vakantiewoning in de 1e rij, ca. 200 m van het strand. Strandstoel inbegrepen tijdens het seizoen!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Halfvrijstaand huis direct aan de dijk in Neßmersiel
Zeer duurzaam
Met de typisch Oost-Friese "Moin" heten wij u van harte welkom in ons vakantiehuis Kluntjekaat.
Duurzaam
Licht appartement op de begane grond met terras
Lichte gelijkvloerse vakantiewoning met zonnig terras - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
10% Last minute 07-09-2026 - 17-09-2026
Vakantiehuis Deichliebe Haus 1 met uitzicht op het eiland direct aan de dijk
Zeer duurzaam
Vlakbij het strand (800 m naar de haven), nieuw. Vakantiewoning. Keuken met vaatwasser en DolceGusto capsuleerapparaat. Grote tuin, parkeerplaats direct voor het huis. max. 4 pers
Mooi klein vakantiehuis in een rustige doodlopende straat in Friedrichskoog
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Ons vakantiehuis in Hooksiel met een prachtige tuin ligt in de directe omgeving van de dijk, het strand en het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee.
Duurzaam
HAUS STRANDLEBEN...mit Strandkorb* (met strandstoel)
Modern, kindvriendelijk huis voor 2-7 personen, centraal en dicht bij het strand (200m), gratis W-LAN, 3 slaapkamers, ruime woonkamer met keuken, zonneterras, handkar
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
nieuw ruim vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden)
Zeer duurzaam
Comfortabel ingericht vakantiehuis voor maximaal 6 personen met sauna, houtkachel en vrij uitzicht op zee op een directe strandlocatie in het Noordzeekuuroord Horumersiel - OT Schillig.
Duurzaam
Ons zeer mooie vakantiehuis in Timmel met steiger & boot in Oost-Friesland is zeer gezellig (meubels van natuurlijk hout) en met veel aandacht voor detail ingericht. Uw hond is welkom
Bijzonder duurzaam
15% Actie 07-09-2026 - 27-09-2026
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Droom vakantiehuis aan het einde van een doodlopende weg. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers (1 met sauna en 1 met whirlpool), woonkamer met houtkachel, grote tuin.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 10% vrij
133€ voor 12 sep. - 19 sep.
87€ Jaarlijks gemiddelde
27% voor 12 sep. - 19 sep.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.339 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox