Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Noordzee - Carolinensiel - Harlesiel - Familievakantie met hond
TOP Vakantiehuis COCO I direct aan zee met sauna
Vrijstaand vakantiehuis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden zonder toeslag, open haard, zonneterras + tuin, wifi, 2 slaapkamers, extra toilet op de bovenverdieping, 2 tv's
20% Last minute
Vakantiehuis in Oost-Friesland -Moormerland, vlakbij de stad Leer_ drempelvrij, afgelegen ligging, gezinsvriendelijk, gezellig ingericht, half omheinde tuin, dieren welkom,
Charmant huisje met rieten dak 72 m² met volledig omheinde tuin. 2 slaapkamers en een houtkachel die u uitnodigt Nodigt uit tot gezellige uren op stormachtige dagen en stijve Noordzeebries.
Welkom in onze vakantiewoning Seekiste in het Noordzeebad Horumersiel / Schillig!
Ruime, moderne vakantiewoning met prachtig uitzicht op zee -plek voor de hele familie :-) Het woon/eetgedeelte is begin 2023 gerenoveerd en voorzien van nieuw meubilair.
Exclusieve bungalow bij het strand, rustig, centraal
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
5% Vroeg 07-01-2028 - 29-02-2028
Op een idyllische en rustige locatie wacht ons vrijstaande vakantiehuis op u met een grote omheinde tuin, speeltuin en groot terras Wi-Fi gratis, huisdieren welkom.
Met Heike. Mijn gezinsvriendelijke grote vakantiewoning van 90 vierkante meter met serre, houten hut, vaste schuur 'ideaal voor e-bikes' ligt in Neuenburg/ Zetel
Vakantiewoning EBBE in Carolinensiel
Lichte, ruime benedenwoning voor 4 (max. 5) personen in Wittmund-Carolinensiel. Honden zijn van harte welkom.
10% Last minute
Comfortabel appartement, kindvriendelijk met strandstoel en gratis internet
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 1
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
20% Actie 24-10-2026 - 31-10-2026
FH voor maximaal 5 personen, kindvriendelijk, 2 honden (eventueel meer mogelijk), omheinde tuin (1,50)
Ons oude gebouw - helemaal nieuw van binnen: Vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden).
Blokhut sauna, open haard, 3 slaapkamers, hond
Blokhut 98 m², 3 slaapkamers, 6 pers., rustige afgelegen ligging. 1000 m², open haard, whirlpool, omheinde tuin, saunahuisje. Tussen Noordzee + NOK kanaal. WLAN, huisdieren toegestaan.WLAN
Vakantiehuis "Bij Heike 3" in Zetel, Noordzee, 100 m², 7 personen, 4 kamers.
Vakantiehuis met omheinde tuin op toplocatie. Zeer centraal bij het dorpscentrum. Plaats voor 6 personen.
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een ruime woon-eetkamer en directe toegang tot de weide aan de zomerdijk.
Reethus in de Sünn: 150 m², 3 slaapkamers. voor 2-6 personen beneden drempelvrij, senioren. Huisdier
is rustig gelegen in een typisch Oost-Fries dorpje op ca. 8 km van de "Noordzeebadplaats Carolinensiel". Het vrijstaande huis biedt een groot, overdekt terras met een prachtige tuin.
Verzorgd vakantiehuis aan het meer met kano. Comfortabel, gelijkvloers huis met uitzicht op het meer. WLAN - Allergievriendelijk huis - Gezinsvriendelijk - Geschikt voor senioren - Niet-roken -..
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
154€ voor 24 okt. - 31 okt.
83€ Jaarlijks gemiddelde
39% voor 17 okt. - 24 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.209 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox