Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Süderstr. 42, 185qm, 2 Schlafzimmer
Vakantiewoning in Friese stijl van de familie Berg: kinderen welkom, huisdieren op aanvraag. Niet-rokers, 2 slaapkamers, grote woonkamer, grote keuken, gerenoveerd in 2019.
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Vakantiehuis "Harletraum" *** DTV
Carolinensiel - Harlesiel / dicht bij het strand / volledig gerenoveerd in 2019!
Welkom in ons appartement Pellworm op Nordstrand met woon/eetkamer en balkon, 2 slaapkamers, nieuwe keuken met vaatwasser en badkamer met douche en wasmachine.
In de buurt van de kust en de zee, liefdevol ingerichte vakantiewoning op een rustige locatie, incl. 3 fietsen, WLAN-gebruik. Restaurant op 100m afstand. Geschikt voor mensen met een allergie
FeWo Anna kortstondig vrij nu boeken
LAGE - LAGE - LAGE Anna - Parel van de Noordzee 2 kamer appartement in Hooksiel; rustige ligging in het centrum 52 m², ideaal voor max. 3 personen met parkeerplaats, zuidbalkon, wifi
10% Last minute 25-10-2026 - 30-10-2026
Nieuwe opening: Klasse eindwoning
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Einde-van-terras huis in perfecte staat met grote tuin op het zuiden - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel
10% Last minute 25-10-2026 - 01-11-2026
Exclusief vakantiehuis op toplocatie&tuin
Vakantiehuis "Käptn's Huus", exclusief vakantiehuis over 2 verdiepingen, 2 badkamers "en Suite",W-LAN TV (incl. Netflix), Sonos, open haard kamer met sauna (vanaf 06/21), terras met tuin, 2 balkons
Op een idyllische en rustige locatie wacht ons vrijstaande vakantiehuis op u met een grote omheinde tuin, speeltuin en groot terras Wi-Fi gratis, huisdieren welkom.
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Rookvrij vakantiehuis met tuin
Rookvrij vakantiehuis met kleine tuin, terras en barbecuehoek. Het lichte en comfortabele huis ligt in een rustige woonwijk en nodigt u uit om een ontspannende tijd aan de Noordzee door te brengen.
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Vakantiehuis Kiebitz in Geestland biedt plaats aan 2 personen, 68m² woonoppervlak.
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
5% Vroeg 07-01-2028 - 29-02-2028
Appartement Möwe 72m² -Carolinensiel
Ontspan en geniet van de zeelucht - dat kan bij ons! Modern gerenoveerd, gezellig+kindvriendelijk! 2 terrassen, 72m², 2 slaapkamers, gratis wifi,
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE Werdum
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE. Gezellige zolder vakantiewoning met zeer groot balkon in het luchtkuuroord Werdum, dicht bij het populaire dierenpark.
10% Last minute
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Modern, stijlvol appartement, 2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, gratis W-LAN
Vakantiewoning aan zee, Whg. Gröde
Whg. Gröde voor 2 p Deze gezellige flat heeft een woonoppervlakte van 25 m². Er is een futonbed in de kleine aparte slaapkamer. De woonkamer heeft een geïntegreerde keuken, een eethoek en een zithoek.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
121€ voor 31 okt. - 07 nov.
145€ Jaarlijks gemiddelde
52% voor 24 okt. - 31 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.193 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox