Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Appartement Deichperle mooi gelegen aan het strand
Tweepersoonsbed; zuidwest balkon; 1e verdieping; wifi, beste locatie direct aan het strand/zee! Wat dacht je van een spontane wandeling aan zee? Dan zit je hier precies goed!
NEUBAU Premium - Vakantiehuis Nordwind G3 in Butjadingen Noordzee Rustige en ontspannen omgeving! Dijk en binnenmeer op loopafstand. Open haard! Wandbox! Volledig omheind!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornum
14% Actie 12-01-2026 - 15-03-2026
Deichkieker - grote vrijstaande gerenoveerde boerderij aan de Noordzee met unieke idyllische ligging en vrij uitzicht op de dijk.
Zeer duurzaam
modern vakantiehuis in Nessmersiel
modern, rustig, allergievriendelijk vakantiehuis voor 4 pers. incl. strandstoel (april-sept.)) aan het strand van Nessmersiel aan de Brachvogelweg in Nesssmersiel
Duurzaam
fantastische 3-kamer vakantiewoning met balkon op het zuiden en luifel voor maximaal 4 personen in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzeekust
Duurzaam
Vakantiehuis Ockenfels - Kapitänshuus
Welkom in uw vakantiehuis Ockenfels in de Brandgansstraße. Ons huis ligt direct in het dorp Neßmersiel 3 slaapkamers, 2 badkamers, omheinde tuin, WLAN
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
Welkom in vakantiehuis Kolibri in Neßmersiel aan de prachtige Noordzeekust! Aankomen - je goed voelen - ontspannen - genieten van je vakantie
Een modern licht ingericht huis voor de hele familie wacht op u op ca. 100 m², met 2 badkamers, 3 slaapkamers, open haard, terras, in de nieuwe kanaalwijk van het vissersdorp
Gloednieuwe (dec. 2018), gezellige feel-good vakantiewoning Möve Meerblick op een oppervlakte van 80 m². 2 slaapkamers, een grote woonkamer, sauna en uitzicht op zee vanuit alle kamers
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Memmertbalje 13b - Palingval 2
Vanaf nu kunt u het gezellige familie rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten.
Friesenliebe Het huis met hart
Ons met veel hart ingerichte vakantiehuis biedt u alles wat u en uw geliefden nodig hebben voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Modern, stijlvol appartement, 1-2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, volledig uitgerust en nieuw ontworpen, W-LAN, overdekt zonneterras met gazon om te ontspannen.
Zeer duurzaam
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
Blauw huis op de Noordzeedijk, open haard,
Scandinavisch vakantiehuis 95 m², 2-6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard. Direct achter de dijk, met groot goed onderhouden terrein, (780 m² niet omheind), 2 terrassen. Hond toegestaan.
Vakantiewoning STEUERMANN in Werdum
Vakantiewoning STEUERMANN. Gezellig zolderappartement met beschut balkon in het luchtkuuroord Werdum, in de buurt van het populaire dierenpark.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Villa Central, Whg.3 - Kievitsnest
Voetgangersgebied, Wilhelm-Bakker-Str.28, flat met 2 slaapkamers, internet+telefoon, [399,--/flat/1week/4wd] evt. van 27.11. - 18.12.2022, 3 weken vakantie.
Helder en vriendelijk vakantiehuis met omheinde tuin, pas gerenoveerde badkamer met vloerverwarming en nieuwe matrassen.
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Noordzeekust en biedt plezier en ontspanning voor het hele gezin met gratis toegang tot het overdekte zwembad, de Noordzeelagune en de speelschuur.
Vakantiehuis Pennekamp Carolinensiel
Comfortabel, modern, gezellig ingericht rijtjeshuis, 80 m² met terras voor 2 tot 4 personen, 2 slaapkamers en 1 badkamer. Het huis is volledig uitgerust.
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
Duurzaam
In de buurt van de kust en de zee, liefdevol ingerichte vakantiewoning op een rustige locatie, incl. 3 fietsen, WLAN-gebruik. Restaurant op 100m afstand. Geschikt voor mensen met een allergie
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 74€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
82€ voor 17 jan. - 24 jan.
106€ Jaarlijks gemiddelde
79% voor 10 jan. - 17 jan.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Jadebusen, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 6.235 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.