Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Houten huis op de begane grond op het platteland, dicht bij het strand, kind- en huisdiervriendelijk, modern ingericht, W-Lan gratis, verbruik inbegrepen
Het in juli 2020 voltooide, rustig gelegen vakantiehuis Neßmerdiek ligt op een perceel van 460 m² in de kustplaats Neßmersiel.
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Huis Noordzeezicht, Appartement NIS PUK
Onze vakantiewoning met balkon bevindt zich in het huis Nordseeblick, 50m van het Nationaal Park Waddenzee / UNESCO Werelderfgoed -met uitzicht op de Noordzee! Gratis WLAN
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Welkom in vakantiehuis Kolibri in Neßmersiel aan de prachtige Noordzeekust! Aankomen - je goed voelen - ontspannen - genieten van je vakantie
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
Duurzaam
Vakantiewoning EBBE in Carolinensiel
Lichte, ruime benedenwoning voor 4 (max. 5) personen in Wittmund-Carolinensiel. Honden zijn van harte welkom.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Leuchtturm, FH Diana, Greetsiel
Gezellige 3-sterren vakantiewoning (DTV-classificatie) op de bovenverdieping nodigt u uit om te vertoeven
Duurzaam
Onze zonnige vakantiewoning bevindt zich op de bovenste en zolderverdieping van een rijtjeshuis. Wi-Fi is gratis. Het wordt voortdurend gerenoveerd; badkamer nieuw in 2020.
Duurzaam
Vakantiehuis aan de Noordzee, Hond, WL
Stijlvol vakantiehuis met open haard, hond, bij St. Peter/Büsum , WLAN
Zeer duurzaam
5% Last minute 10-02-2026 - 28-02-2026
Origineel Oost-Fries huis, groot omheind perceel, moderne inrichting, gelijkvloers, uitzicht op de uitgestrektheid van het Oost-Friese landschap. Ontspanning van het dagelijkse leven gegarandeerd.
Zeer duurzaam
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Vakantiewoning Hus Inselkieker 109
Beste gasten, onze moderne vakantiewoning is 56m² groot en biedt optimaal comfort voor 4 gasten. Met balkon, goed uitgeruste keuken en mooie kamers.
"Haus Antje - Wg. 4" 3 slaapkamers, 2 badkamers
3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 bedden (waarvan 2 tweepersoons), sauna, warmtecabine, zonnebalkon
Blokhut sauna, open haard, 3 slaapkamers, hond
Blokhut 98 m², 3 slaapkamers, 6 pers., rustige afgelegen ligging. 1000 m², open haard, whirlpool, omheinde tuin, saunahuisje. Tussen Noordzee + NOK kanaal. WLAN, huisdieren toegestaan.WLAN
5% Last minute
Kindvriendelijke vakantiewoning van hoge kwaliteit, smaakvol ingericht en technisch up-to-date.
Duurzaam
Vakantiehuis nabij het strand in Nessmersiel met gezellige woonkamer, drie slaapkamers, lichte badkamer, keuken en tuin
Zeer duurzaam
Vrijstaand huis WLAN Parkeerplaats Groene ligging aan meer en bos Aan de Noordzee in Oost-Friesland bij Norddeich Berumbur en het kuurcentrum behoren als stadsdeel tot de gezamenlijke gemeente Hage.
Zeer duurzaam
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een mooi, groot terras, een echte zomerkamer, rustig gelegen nodigt het uit tot ontspanning.
Zeer duurzaam
83 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, houtkachel, 2 TV's, Sky Bundesliga conferentie, terrasmeubels, houtskoolbarbecue, 800m van het strand, Glasvezel internetverbinding
Duurzaam
kindvriendelijk en gezellig vakantiehuis voor 2-6 personen voor ontspannende dagen aan de Noordzee
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 74€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
102€ voor 14 feb. - 21 feb.
109€ Jaarlijks gemiddelde
74% voor 14 feb. - 21 feb.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Jadebusen, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.525 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.