Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wasmachine en wasdroger bij het huis tegen betaling. Strandstoel op het strand van Dornumersiel PS4
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Duurzaam
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
FeWo met 2 slaapkamers - compleet
FeWo met 2 slaapkamers en 2 tweepersoonsbedden + WLAN - in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd - alles nieuw - vanaf 25 mei te huur
6% Last minute 28-03-2026 - 29-03-2026
Welkom in ons familievriendelijke en gezellige "Ferienhaus Maren" in Neßmersiel ! Rustige centrale ligging in een doodlopende straat ca. 250m "achter`m oude dijk".
Het perfecte vakantieappartement voor de (meer-generatie) gezinsvakantie met 3 slaapkamers en 2 badkamers over 2 verdiepingen
Zeer duurzaam
Licht appartement op de begane grond met terras
Lichte gelijkvloerse vakantiewoning met zonnig terras - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
5% Last minute 12-03-2026 - 19-03-2026
Vakantiewoning FLUT in Carolinensiel
Vakantie plat FLUT. Eindelijk vakantie! Gezellig appartement met groot balkon op een bevoorrechte locatie in Carolinensiel.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Vakantiehuis aan de Noordzee in Burhave op het Noordzeeschiereiland Butjadingen voor 5 personen met open haard
⭐️"All Inclusive" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Schoonmaak ●WLAN ●Phone ●Boot ⭐️ 500m naar het strand - ankerplaats ⚓️ voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Twee volledig ingerichte vakantiewoningen voor maximaal 4 personen in het centrum van Nesse, bij Dornum. Je woont op een boerderij die niet meer wordt bewerkt.
Comfortabele, rookvrije vakantiewoning gerenoveerd in 2021 op de 1e verdieping van Haus Spiekeroog op een rustige locatie aan de Tief.
Haus Horizont II, Whg. 2 in Sahlenburg
Haus Horizont II, Whg. 2: Gezellige vakantiewoning voor 2 personen in Sahlenburg, 38 m², 2 kamers.
Beach Oasis Fledderweg 23 Norddeich
Vlakbij het strand ( ca. 150 mtr. )appartement op de begane grond met terrassen en tuin , strandstoel aan het zandstrand . Gratis W-lan
10% Last minute
Voel je goed in ons modern ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie en dicht bij het strand, met 2 x satelliet-tv en 2 badkamers, evenals fietsen.
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Appartement Corina in Norddeich Port
Vakantiewoning Corina in Norddeich (luchtkuuroord) Allergievriendelijk (geen honden toegestaan) Onze vakantiewoning ligt direct in Norddeich.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Adlerhorst-Norddeich
De vakantiewoning Adlerhorst ligt op de eerste verdieping in het vakantiecomplex Nordseestern direct aan de dijk, alles op loopafstand met parkeergelegenheid voor de deur.
Comfortabel ingericht rijtjeshuis, 86m² met terras voor 2 tot 6 personen, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het huis is volledig uitgerust, met WiFi.
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
"Seepark Huis 1" in SeeparkHooksiel
Nieuw en licht vakantiehuis op een geweldige locatie - 3 slaapkamers, 2 badkamers
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
5% Last minute 01-04-2026 - 05-04-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
105€ voor 14 mrt. - 21 mrt.
108€ Jaarlijks gemiddelde
68% voor 14 mrt. - 21 mrt.
46% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Cuxhaven & omgeving en Wangerland.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.703 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox