Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Gerenoveerd Wellness Huus met sauna
Vakantiehuis Wellness Huus, 4 slaapkamers met 6 bedden (twee slaapkamers met TV), 2 badkamers, sauna in het huis, overdekt terras, tuin, berging voor fietsen
Eindwoning, grote tuin, terras op het zuidwesten, 3 slaapkamers, max. 7 personen en 1 baby, 1 badkamer, 1 gastentoilet, winkelvoorzieningen op loopafstand, rustige zijstraat, parkeerplaats
Vakantiehuis Deichliebe Haus 1 met uitzicht op het eiland direct aan de dijk
Vakantiebungalow voor max. 4 personen in Tossens/Butjadingen aan de prachtige Jadebaai - UNESCO Werelderfgoed Waddenzee (Duitse Noordzeekust), omheind, met afsluitbare tuinpoort.
Huis Poseidon Appartement Scholle Beneden
Voormalig kapiteinshuis op een toplocatie in Harlesiel met uitzicht op de jachthaven. Uw feel-good plek bij het strand. Aparte ingang.
We hebben ons vakantiehuis pas gerenoveerd. De "Wattkieker" wacht op u in nieuwe, frisse pracht met Scandinavische flair.
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
Vakantiehuis Helga-Mühlenblick
Halfvrijstaande woning met mooie tuin en garage in het molengezicht, 2 badkamers, 2 slaapkamers, gratis wifi ...
Friedrichskoog Vakantiehuis Mia
Ons huis ligt in het prachtige Friedrichskoog, het "groene schiereiland" in de Noordzee Honden zijn welkom in ons huis. Omheind terrein. NIEUW in verhuur sinds
Vakantiewoning MÖWE in Hooksiel
Vakantiewoning MÖWE op de bovenverdieping en zolder: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het balkon, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 2 slaapkamers
10% Last minute
Vakantiewoning FLUT in Carolinensiel
Vakantie plat FLUT. Eindelijk vakantie! Gezellig appartement met groot balkon op een bevoorrechte locatie in Carolinensiel.
10% Last minute
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Ons oude gebouw - helemaal nieuw van binnen: Vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden).
Balkon flat met een wijds uitzicht: Vriendelijke flat met 30 m² woonruimte en groot balkon met een prachtig uitzicht op weilanden, dijk en de oude vuurtoren van Hallig
Cog Dangast Stuurboord hut nr.3
Moderne vakantiewoning op een rustige locatie op slechts 250m van het Noordzeestrand!
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
20% Last minute
Welkom in onze moderne en comfortabele vakantiewoning "Strandhüpfer". Gratis WLAN
Comfortabel, gezellig en smaakvol ingericht. Vakantiehuis voor 2-6 p., dicht bij het strand, gratis WLAN, 90 m², environ. Tuin, overd. Terras, 4 kamers, keuken, 2 badkamers/2 WC, WC/GS, 2 satelliet TV's, sauna, parkeerplaats, gastenverblijf, 6 fietsen
Voel je goed in ons modern ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie en dicht bij het strand, met 2 x satelliet-tv en 2 badkamers, evenals fietsen.
10% Last minute 31-10-2026 - 14-11-2026
5 sterren luxe huis aan het Timmeler Meer, steiger, 8 personen Gecertificeerd door de DTV
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
15% Last minute 09-11-2026 - 14-11-2026
"Residence Horumersiel - Appartement 2"
3 slaapkamers met TV, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, toplocatie, drempelvrij
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
114€ voor 31 okt. - 07 nov.
145€ Jaarlijks gemiddelde
62% voor 31 okt. - 07 nov.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.200 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox